Regulamin zdobywania acziwmentów

Acziwmenty pojawiły się na WAW Pokemon 2 stycznia 2015 i od tego momentu można je zdobywać, a wraz z nimi – Karma punkty.

Aby ustalić jasne i proste zasady zdobywania acziwmentów oto ich regulamin.

  1. Acziwmenty zdobywać można za pisanie postów, odpowiadanie na nie, polubienia, czy pisania na forach, grupach, a także zakładanie grup.
  2. W niedalekiej przyszłości acziwmenty będzie można uzyskać również za kasowanie postów, usuwanie znajomych, czas spędzony na stronie oraz inne dodatkowe (nie podstawowe aktywności).
  3. Acziwmenty można uzyskać również wpisując dodatkowe kody w menu na dole po prawej stronie. Wpisanie jednego kodu upoważnia do otrzymania jednego acziwmenta. Kody będą pojawiały się w różnych miejscach, eventach i konkursach.
  4. Za acziwmenty otrzymuje się odpowiednią ilość Karma punktów, które mogą być w przyszłości potrzebne do konkursów i innych aktywności na stronie.
  5. ZABRANIA SIĘ nabijania postów i odpowiedzi, aby zdobyć acziwment. Spamowanie może zostać wykryte przez system i po akceptacji administratora, użytkownik otrzyma karny acziwment o wartości ujemnej karmy.
  6. Karne acziwmenty mogą uniemożliwić uczestnictwo w niektórych konkursach i aktywnościach na stronie.

Regulamin wchodzi w życie z dniem 2 stycznia 2015 roku i aktualnie zawiera 6. punktów.

Podobne wpisy

3 thoughts on “Regulamin zdobywania acziwmentów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.