Użytkownicy WAW Pokemon! Nareszcie jest, dzięki wam – wywiad z przedstawicielem ConQuest Entertainment z imprezy PGA 2014. Przypominam, że sami zadawaliście pytania w specjalnym formularzu, a ostatnie pytanie zadała użytkowniczka @nid15 ! Zapraszam do czytania!

logocon

PS: Wywiad w całości był przeprowadzany w języku angielskim i przetłumaczony na język polski.

 

[vulpi – administrator serwisów WAW Pokemon i Pokemon Valhalla] Czy planujecie rozszerzyć ofertę produktów Nintendo w innych polskich miastach, w których jeszcze nie można ich kupić? Nie tylko Warszawa, ale również inne, mniejsze miasta?

[Tran Thanh Le – Marketing & PR Manager w ConQuest Entertainment a.s.] Tak, planujemy rozszerzyć ofertę Nintendo na inne miasta i ich otoczenie. Planujemy zwiększyć liczbę miejsc, w których będzie można kupić gry Nintendo i inne nasze produkty, ale oczywiście zależeć to będzie od naszego Kierownika Sprzedaży, który jest w trakcie rozmów z naszymi partnerami-sklepami.

[vulpi] Ok, najczęściej zadawane pytanie przez naszych fanów to pytanie o możliwość wydawania gier Nintendo w całości po polsku, lub przynajmniej w jakimś stopniu w formie przetłumaczonej na język polski. Czy jest to możliwe?

[Tran] Więc to pytanie jest podchwytliwe [śmiech], ponieważ jesteśmy tylko dystrybutorami gier Nintendo i wydaje mi się, że to pytanie powinieneś zadać Nintendo Europe, które jest za to odpowiedzialne. Z tego co wiem to gry są już tłumaczone na Włoski, Francuski, Niemiecki i inne. To długa droga, ale myślę, że jest to planowane, ale nie jestem w stanie określić kiedy to nastąpi.

[v] Czy klub Nintendo w Polsce będzie kiedykolwiek istniał? Jeśli tak, to kiedy?

[T] Myślę, że jest to w planach, zwłaszcza, że jest już pełnoprawny Nintendo shop w Polsce…

[v] Ok, czy ConQuest planuje uruchomienie punktu obsługi klienta lub serwisu technicznego w Warszawie lub innych miastach?

[T] Hmmm, jest serwis techniczny we Wrocławiu.

[v] Naprawdę? Ponieważ czytelnicy zaaportują mi, że muszą wysyłać swoje produkty Nintendo na reklamację do innych krajów jak Niemcy, czy Wielka Brytania, nawet jeśli kupują je tu w Polsce.

[T] Nie, to nie jest prawda, możesz je wysłać (oddać) z powrotem do sklepu, gdzie kupiłeś grę lub konsole, i potem my się tym zajmujemy, naprawiamy lub aktualizujemy, więc serwis techniczny jest aktualnie dostępny w Polsce dla ciebie.

[v] Ok, więc jesteście tu na Poznań Game Arena, byliście na CDA Expo we Wrocławiu, czy planujecie kooperację wraz ze sklepami, dużymi firmami i ich projektami oraz innymi targami i wydarzeniami w przyszłości?

[T] Aktualnie przeprowadzamy małe turnieje przy współpracy z naszymi partnerami biznesowymi pod postacią turniejów Super Smash Tournaments dla WiiU. Nie jestem pewien co do turniejów Pokemonowych w tym momencie, ale całkowicie wspieramy wszystkie kluby i media oraz bazy fanów w ich staraniach do tworzenia takich turniejów w przyszłości. ConQuest Entertainment będzie wspierał takie turnieje poprzez reklamowanie ich na naszych oficjalnych Facebookowych fanpage’ach!

[v] Czy jesteś zadowolony z aktualnego odbioru firmy Nintendo w Polsce?

[T] Na początku byłem dość sceptycznie nastawiony, ponieważ moi partnerzy medialni powiedzieli mi, że Nintendo nie jest mocno znane w Polsce. Lecz kiedy pierwszy raz pojawiliśmy się na CDA Expo, byłem zaskoczony, ponieważ każdy znał markę Nintnedo i Pokemony, wielu fanów i przedstawicieli serwisów Pokemon podchodziło do mnie, dzięki czemu wiem, że zarówno Nintendo jak i Pokemony są markami bardzo dobrze znanymi tu w Polsce.

[v] Ok, no i ostatnie pytanie jest jednym z tych śmieszniejszych od naszych fanów (Pozdrawiam @nid15 !), mianowicie jaką jajecznicę lubisz, rzadką i lejącą, czy ściętą i chrupiącą?

[T] Rzadką, zdecydowanie rzadką. [śmiech]

[v] Ok, bardzo dziękuję za wywiad!

[T] Dzięki.

Podobne wpisy

3 thoughts on “Ekskluzywny wywiad z ConQuest Entertainment!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.