Regionalne formy z jajek w Pokemon GO (i nie tylko!)

Niezłą jajecznicę zaserwował nam Niantic w tym miesiącu w Pokemon GO. Aktualnie trwa “eggstravaganza” czyli duży event z wykluwaniem jajek w Pokemon GO.

W zeszłym tygodniu mieliśmy szansę na wyklucie Unowna z jajek 10KM otrzymywanych z PokeStopów (których już niedługo będzie mniej). Szansa na wyklucie Unowna jak donosi serwis Reddit, była około 1,5%, a same jajka 10KM wypadały z co szóstego PokeStopu! Co oznacza, że możliwość zdobycia jednego z Pokemona-literki była niezwykle niska! Ja wyklułem 56 jajek w zeszłym tygodniu i udało się zdobyć wyłącznie jedną sztukę Unownów, mógłbym więc powiedzieć, że moja szansa na Unowna wyniosła 1,79%, co bardzo pasuje do statystyk Reddita.

Za to w tym tygodniu czeka nas wielkie wykluwanie jajek 7KM – czyli jajek, które zdobywamy wyłącznie od znajomych. Takie jajka miały zawsze wyłącznie Alolańskie formy Pokemonów, od niedawna rozszerzyli je, na Pokemony-dzieci, a teraz wyjątkowo przez 2 tygodnie możemy wykluć z nich regionalne Pokemony z 1 generacji.

Czym są regionalne Pokemony?

To Pokemony, które są dostępne wyłącznie na określonym obszarze – najczęściej kontynencie. W Europie są to Mr. Mime. Ale w innych krajach/kontynentach mamy Taurosa, Farfetchda i Kangaskhana. Jest to więc idealna szansa na uzupełnienie brakujących wpisów do Pokedexa i zdobyciu dodatkowych cukierków. Tym bardziej, że w całym życiu gry Pokemon GO, mieliśmy tylko jedną szansę na zdobycie tych Pokemonów – również z jajek i było to rok temu.

Co lepsze z jajek? 🐣

Publiée par Vulpi sur Mardi 10 septembre 2019

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.