Raidy na Mewtwo w Pokemon Scarlet i Violet startują 1 września!

Czy jesteście gotowi, by zdobyć najpotężniejszego* Pokemona z regionu Kanto? (zdania oczywiście podzielone)

Rzuć wyzwanie Mewtwo z Najpotężniejszym Znakiem w Pokémon Scarlet i Pokémon Violet!

Mewtwo, legendarny Pokémon, który podobno powstał z DNA Mew, pojawi się w 7-gwiazdkowych bitwach Tera Raid! Przygotuj się, aby na własne oczy zobaczyć przytłaczającą moc Genetycznego Pokémona — Mewtwo jest groźnym przeciwnkiem i ma Najpotężniejszy Znak, który to potwierdza!

informacja prasowa

Dodam tylko dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, że informacje prasowe pojawiają się po polsku, a wszystkie gry Pokemon są po angielsku, bo przecież PO CO PO POLSKU informuję, że „Najpotężniejszy Znak” to inaczej „Mightiest Mark”, czyli oznaczenie Pokemona, które pojawia się po jego złapaniu (razem z ribbonami). Marki pojawiły się pierwszy raz w Pokemon Sword/Shield.

Wyróżniony Pokémon: Mewtwo z Najpotężniejszym Znakiem (Typ Psychiczny Tera)

Gdzie złapać: Black Crystal Tera Raid Battles

Harmonogram: od piątku 1 września 2023 r. o 1:00 czasu BST do poniedziałku 18 września 2023 r. o godzinie 12:59 czasu BST

Uwagi:

  • Tego specjalnego Mewtwo można złapać tylko raz na save. Jednak jeśli już go złapałeś, dopóki trwa wydarzenie nadal możesz brać udział w bitwach Tera Raid, aby zdobyć inne nagrody.
  • Mewtwo może pojawić się w przyszłych wydarzeniach lub będzie można go zdobyć na inne sposoby.
  • Aby wziąć udział w wydarzeniach Tera Raid Battle, pobierz najnowszą wersję Poké Portal News, wybierając Poké Portal z menu X, następnie Mystery Gift, a następnie Sprawdź Poké Portal News. Nie potrzebujesz płatnego członkostwa Nintendo Switch Online, aby otrzymywać najnowsze wiadomości z Poké Portal.
  • Po ukończeniu niektórych wydarzeń pomeczowych, będzie możliwe znalezienie czarnych kryształów Tera Raid. Jednakże gracze, którzy nie ukończyli tych wydarzeń, mogą nadal brać udział w bitwach Tera Raid, dołączając do innych Trenerów w trybie wieloosobowym.
  • Aby wziąć udział w Tera Raid Battle z innymi Trenerami online wymagane jest płatne członkostwo Nintendo Switch Online (sprzedawane osobno).

Powodzenia trenerzy!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.