AKTUALIZACJA! Preordery Brilliant Diamond/Shining Pearl bez figurek! Logistyka nie wyrobiła…

Kolejne ZŁE informacje dotyczące nowych gier Pokemon. Tym razem dla tych, którzy złożyli preordery.

Otrzymałem kilka informacji od znajomych z mojego serwera Discord (na który serdecznie zapraszam), oraz w grupie Pokemon Polska, o tym, że klienci składający preordery na gry Pokemon Brilliant Diamond i Shining Pearl nie otrzymają figurek Palkii i Dialgi, które miały być dołączone do gry:

Jak widzicie, zgodnie z informacją ze sklepu – figurki będą, ale w późniejszym terminie. Otrzymałem też informację, że problem dotyczy całej Europy. Na razie sklep Ultima z którego ja zamawiałem moją kopię gry – nie wysyła informacji o problemach z figurkami.

Podobno na start mamy też otrzymać kod na 14 Pokeballi, ale nie wiem, czy jest to związane z opóźnieniami figurek, czy ten kod będzie dostępny dla wszystkich, niezależnie czy zrobili preorder wcześniej czy nie:

Wystosowałem zapytanie do ConQuest w sprawie tych figurek i jak tylko otrzymam odpowiedź wrzucę tu aktualizację.

AKTUALIZACJA – Mam odpowiedź od CQE:

Otrzymałem właśnie odpowiedź z działu marketingu CQE:

Hi Bartek,

We can confirm that some of the pre-order items for Pokémon Brilliant Diamond and Pokémon Shining Pearl are currently impacted by unforeseen shipping delays. We will ship items to retailers as soon as they arrive, and retailers will contact consumers with updates. The games are not affected and will be available at launch on Friday 19th November. We apologise for any inconvenience.

The Dialga and Palkia figurines are affected. Other pre-order items – such as the sticker sheet and double-sided poster – are not affected, and consumers who pre-ordered should be able to receive these with their game from Friday 19th November as planned.

Thank you for your understanding.

Mgr. Marek Selinger
Marketing & PR
ConQuest entertainment a.s.

W moim tłumaczeniu:

Cześć Bartku,

Możemy potwierdzić, że na niektóre z przedmiotów w przedsprzedaży Pokémon Brilliant Diamond i Pokémon Shining Pearl mają obecnie wpływ nieprzewidziane opóźnienia w dostawie. Wyślemy produkty do sprzedawców detalicznych, gdy tylko dotrą, a sprzedawcy będą kontaktować się z konsumentami w celu uzyskania aktualizacji. Nie ma to wpływu na gry i będą dostępne w dniu premiery w piątek 19 listopada. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Dotyczy to figurek Dialgi i Palkii. Inne przedmioty z przedsprzedaży – takie jak arkusz naklejek i dwustronny plakat – nie zostaną naruszone, a konsumenci, którzy złożyli zamówienie w przedsprzedaży, powinni otrzymać je wraz z grą od piątku 19 listopada zgodnie z planem.

Dziękuję za zrozumienie.

tłumaczenie własne

Jak widać, nieprzewidziane problemy w logistyce dotykają nie tylko kart Pokemon. Zobaczymy o ile spóźnią się nasze figurki. Jak widać problem będzie dotyczył wszystkich sklepów, więc jeśli jeszcze nie otrzymaliście mejla o opóźnieniach w dostawie figurek – spodziewajcie się ich jeszcze przed premierą gry…

Podobne wpisy

One thought on “AKTUALIZACJA! Preordery Brilliant Diamond/Shining Pearl bez figurek! Logistyka nie wyrobiła…

  1. Dzięki za info!
    Ja dostałem dziś pre-order z Ultimy bez figurki i żadnego sygnału wcześniej że ta nie przyjdzie.
    Postaram się wyciągnąć od nich informację czy w ogóle planują je dosyłać.
    Jak będziecie coś wiedzieć będę wdzięczny za update!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.