Pokemony z Pokemon GO nie wchodzą do Sword/Shield? Dlaczego?

Kompletujesz swój Pokedex w grach Pokemon Sword/Shield i grasz jednocześnie w Pokemon GO? Świetnie! Przerzuć sobie Pokemony poprzez Pokemon HOME!

Na mojej grupie Pokemon Sword & Shield Polska, Korba zadał pytanie odnośnie Pokemonów, które przerzucał z Pokemon GO do Pokemon HOME:

Przesłałem pare legend z PokemonGo do Pokemon Home i chciałem je dodać do Sword, ktoś wie dlaczego maja te przekreślone kółko i nie dają się przenieść ?

Nie wszyscy wiedzą, a odpowiedź jest prosta: Pokemony legendy i mityczne, które złapaliście w Pokemon GO i przerzucacie do Pokemon HOME, mają specjalne oznaczenie literki „G” w kółku, które potwierdza, że złapaliście je legalnie w mobilnym Pokemon GO. Takie Pokemony możecie przerzucić do Pokemon Sword/Shield tylko i wyłącznie jeśli już wcześniej widzieliście je i macie je zarejestrowane w Pokedexie Pokemon Sword/Shield.

Jest to zabezpieczenie, które sprawia, że legend z Pokemon GO nie można od razu uzupełnić w Pokemon Sword/Shield. Celowo Gamefreak zablokował taką opcję, ponieważ mityczne i legendarne Pokemony można zdobyć tylko po jednej sztuce w Pokemon Sword/Shield, a w Pokemon GO możecie ich mieć setki z rajdów.

Pokemony legendy z Pokemon GO możecie wrzucić do Pokemon HOME i wymienić je od razu w GTSie za jakieś inne Pokemony (w tym legendarne), dzięki czemu możecie trafić na Pokemona, którego od razu będziecie mogli wrzucić do gry Pokemon Sword/Shield.

Pamiętajcie też, że nie trzeba mieć DLC do Pokemon Sword/Shield, by móc wymieniać się Pokemonami, które są w DLC. Darmowa aktualizacja gier sprawia – że każdy może je zobaczyć w swoim Pokedexie i wymienić z innymi graczami.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.