Pokemonowi bandyci, czyli 5 pokemonów z regionu Kanto, których nie chciałbyś spotkać w rzeczywistości

Artykuł ten poświęcony jest najbardziej zadziornym, nieprzewidywalnym i niebezpiecznym pokemonom z regionu Kanto. Zatem zaczynamy…

Beedrill

Pokemon osa, który jest agresywny, zwłaszcza gdy pilnuje swojego gniazda. Raczej nikt z nas nie chciałby mieć do czynienia z wielką osą, która może nas łatwo poturbować. Ponadto jest to pokemon trujący, co czyni go niebezpiecznym dla zdrowia.

250px-015Beedrill

Spearow

Zapewne wiele osób oglądało pierwszy odcinek Pokemonów, gdzie grupa tych niepozornych ptaków nie dawała spokoju głównemu bohaterowi i jego starterowi. Mimo niegroźnego wyglądu Spearow jest niebezpieczny, zwłaszcza jak się go rozwścieczy. Spotkanie z takim osobnikiem i jego kolegami nie należało by do najmilszych.

250px-021Spearow

Primeape

Pokemon typu walczącego, łatwo go rozzłościć, a wtedy nawet ucieczka nie pomaga. Znany ze swojej brutalnej siły i siania zniszczenia. Niejeden przysłowiowy „kozak” stchórzył by na jego widok.

250px-057Primeape

Hypno

Ten Pokemon typu psychicznego jest szczególnie niebezpieczny, ze względu na swoje umiejętności – hipnozę oraz możliwość zjadania snów. Kto wie jak by wyglądało życie w mieście opanowanym przez tego Pokemona. Jedno jest pewne, nie byłoby kolorowo dla mieszkańców.

250px-097Hypno

Electrode

Ten pokemon typu elektrycznego jest niebezpieczny ze względu na skłonności do samo destrukcji. Raczej nikt nie chciałby, żeby ten Pokemon ot tak wysadził się w elektrowni atomowej.

250px-101Electrode

To była 5 Pokemonów z regionu Kanto, która moim zdaniem byłaby niebezpieczna dla nas, gdyby Pokemony istniały w rzeczywistości.

BasteQ

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.