Poczuj magię Polski z Pokemon GO – event tylko u nas!

Polska została dostrzeżona i wyróżniona w Pokemon GO swoim własnym eventem, który niby nic, ale jednak zapowiada się bardzo fajnie.

Event promują reklamyz polskimi (bardzo mało znanymi, ale urokliwymi lokacjami). Z filmu rozpoznałem w sumie tylko Kraków, ale myślę, że pozostałe miejscówki również zostały nakręcone w Polsce:

Dostałem też newsletter od Pokemon Company, który jest znowu napisany w całości po polsku i zawiera informacje na temat eventu.

Nie ukrywam, trochę ubolewam, ze balony będą dostępne tylko w tych trzech miejscach (i w dniu pisania artykułu już w ogóle jest po czasie). Rozumiem też, treść „Tajemnicza strona Polski czeka” – chodzi o wypromowanie tych naszych pięknych małych miejscówek, a nie tylko głównych miast. Najważniejsza część eventu ma odbyć się 20 września 2022 r. o godzinie 20:00. Należy grać by otrzymać bonusy jak na grafice poniżej:

Ja tam bardzo się cieszę, że Polska została dostrzeżona w takim światowym fenomenie jak Pokemon GO. Każdy nawet najdrobniejszy event to super sprawa, bo znaczy, że twórcy gry co jakiś czas puszczają do nas oczko, że zajmują się graczami w Polsce.

Mam nadzieję, że kiedyś i u nas będzie Pokemon GO Fest, na który chętnie bym się wybrał 😀

Źródło

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.