Pełnia księżyca z Pokemonami – nowe eventy

Wiecie kto wyje do księżyca? Nie, nie wilki! To Clefairy! 😀

Równonoc jesienna jest tylko raz w roku. Aby to uczcić, Pokemony stworzyły dla nas eventy, w którym możemy dołączyć do masowego pojawienia się Clefairy w Pokémon Scarlet i Pokémon Violet, na imprezę oglądania Księżyca lub odpocząć w najlepszy możliwy sposób, dzięki wydarzeniu Dzień Dobrego Snu w Pokémon Sleep!

Pokémon Scarlet i Pokémon Violet – masowe pojawienie się Clefairy!

Księżyc w pełni wzywa Clefairy, powodując ich gromadzenie się. Od piątku 29 września 2023 r. o godz. 00:00 UTC do niedzieli 1 października 2023 r. o godz. 23:59 UTC, w Kitakami i Paldei masowo pojawią się Clefairy.

Zwykle nie można znaleźć Clefairy w regionie Paldea, ale podczas tego wydarzenia pojawią się masowe ilości Clefairy! Clefairy napotkane podczas tych specjalnych okoliczności mają również większe prawdopodobieństwo posiadania „Upbeat Mark”. Muszą być w dobrym nastroju po wygrzewaniu się w świetle Księżyca!

Harmonogram wydarzenia:

  • Piątek 29 września 2023 r., godz. 00:00 UTC do niedzieli, 1 października 2023 r., godz. 23:59 UTC

Lokalizacje:

  • Kitakami i Paldea

Uwagi:

  • Aby wziąć udział w wydarzeniach masowego zjawienia się Clefairy, pobierz najnowsze Poké Portal News, wybierając Poké Portal z menu X, następnie Mystery Gift, a następnie Sprawdź Poké Portal News. Nie potrzebujesz płatnego członkostwa Nintendo Switch Online, aby otrzymywać najnowsze wiadomości Poké Portal News.
  • Konieczne będzie pobranie i instalacja najnowszej aktualizacji danych dla swojej gry po wydaniu The Hidden Treasure of Area Zero Part 1: The Teal Mask dla Pokémon Scarlet lub Pokémon Violet.
  • Chociaż zakup The Hidden Treasure of Area Zero nie jest wymagany do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, mogą pojawić się w przyszłości podobne wydarzenia, które wystąpią w lokalizacjach, do których nie można uzyskać dostępu bez The Hidden Treasure of Area Zero.

Pokémon Sleep

Odpocznij jak najlepiej podczas weekendu księżycowych zbiorów!

Dzień Dobrego Snu rozpocznie się o godzinie 4:00 czasu lokalnego w czwartek, 28 września i potrwa trzy dni: w dniu Pełni Księżyca oraz dni przed i po! W tym czasie Moc Senności zostanie pomnożona przez 1,5, a w dniu Pełni Księżyca (29 września) zostanie pomnożona przez 2.

Harmonogram wydarzenia:

Dzień 1: od czwartku, 28 września, godz. 4:00 do piątku, 29 września, godz. 3:59 (czasu lokalnego).

Dzień 2: od piątku, 29 września, godz. 4:00 do soboty, 30 września, godz. 3:59 (czasu lokalnego)

Dzień 3: od soboty, 30 września, godz. 4:00 do niedzieli, 1 października, godz. 3:59 (czasu lokalnego)

Akurat osobiście nie gram w Pokemon Sleep, więc nawet nie wiem jak dużo mnie omija ;D

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.