W piątek wystartowała ogólnopolska premiera dodatku do karcianki Pokemon – Paradox Rift.

Pisałem już o wydaniu nowego setu w którym pojawiają się Pokemony oznaczone jako „Ancient” i „Future”. Na moim Discordzie ludzie jasno napisali – nie wchodzą w ten set. Po wydaniu 151, na który poszło kupę kasy, Paradox Rift nie oferuje nic fajnego dla kolekcjonerów. Za to gracze – będą mieli set dla siebie 🙂

Zainspirowane Pokémonami Paradox z gier wideo Pokémon Scarlet i Pokémon Violet, rozszerzenie Scarlet & Violet — Paradox Rift wprowadza Starożytne i Przyszłe Pokémony oraz karty Trenerów.Starożytne Pokémony, uosabiające wytrzymałość i moc, zwykle mają bezpośrednie ataki, które zadają dużo obrażeń i są trudniejsze do Znokautowania. Wykorzystując szybkość i technikę, Pokémony Przyszłości mają Zdolności i ataki z dodatkowymi efektami, które pozwalają na sprytne manewry i podstępną strategię. Ponadto, karty Starożytnych Trenerów zwykle wspomagają Starożytne Pokémony, a karty Trenerów Przyszłości wspomagają Przyszłe Pokémony.
 
W rozszerzeniu Scarlet & Violet — Paradox Rift, do Pokémon TCG powróciły też maszyny techniczne, które pojawiły się jako nowe karty Pokémon Tool. Gdy są dołączone, umożliwiają dostęp do nowego ataku.
 
Rozszerzenie Scarlet & Violet—Paradox Rift jest już dostępne w pakietach rozszerzonych, pakietach Elite Trainer Box i kolekcjach specjalnych u sprzedawców detalicznych biorących udział w programie.

informacja prasowa

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.