Najpopularniejsze Pokemony w Polsce? Abra i… Kakuna!?

O Pokemonach w Polsce mówi się coraz więcej! Mam nadzieję, że to zapowiedź czegoś większego!

Serwis Pokemon Global News podał informację, w którym The Toy Zone, przeanalizował dane wyszukiwarki Google, by sprawdzić, który Pokemon jest najpopularniejszy w każdym kraju na świecie.

Najpopularniejszym Pokemonem w Polsce, jest… ABRA.

Szczerze to trochę zaskoczyła mnie ta informacja. Myślałem, że żyjemy w kraju, w którym króluje Bulbasaur, Chikorita, Charizard, Eevee, czy ewentualnie Pikachu. Ale, że ABRA?!

Wiele wyjaśnił mi spongie na moim discordzie:

Rzeczywiście, w Polsce popularne są sklepy meblowe Abra, i jeśli ktoś w polskim Google wpisze „abra” to wyskoczy mu informacja o sklepie. Trzeba dopisać wyraz „pokemon”. Niestety The Toy Zone nie dzieli się informacjami jakie dokładne dane były analizowane.

Najczęściej ewoluujemy… Kakunę!

Pokemon GO Polska, oficjalny profil Pokemon GO dla naszego kraju, podzielił się bardzo fajną i interesującą grafiką (oby więcej takich, dotyczących naszego kraju!)

Podejrzewałem, że gracze Pokemon GO najczęściej ewoluują Pokemony, które wymagają mało cukierków, więc Kakuna nie jest dla mnie dużym zaskoczeniem. Jestem ciekaw, czy wy także właśnie najczęściej ewoluujecie tego Pokemona, by wykonywać zadania, lub dostać Mega Ewolucję?

Bardzo się cieszę, że coraz więcej informacji związanych z Pokemonami dotyczy naszego kraju. Mam nadzieję, że jest to początek czegoś większego – wprowadzenia Pokemonów oficjalnie w języku Polskim, wraz z różnymi eventami i atrakcjami dla nas – Pokefanów!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.