W sklepach sieci Smyk trwa bardzo fajna promocja związana z Pokemonami! Podoba mi się!

Najpierw dostałem tę informację od Doczu, która doskonale wie, jakim wielkim fanem Pokemon jestem. Następnie poszedłem sprawdzić sam – i zobaczyłem świetnie wyglądającą witrynę Pokemon w Poznańskiej galerii Avenida:

Przecież to wygląda fantastycznie!

Już wcześniej pisałem, że w Smyku znajdziemy figurki i zabawki Pokemon (oczywiście oryginalne), a teraz także mogę potwierdzić – są też karty Pokemon. Na razie w Poznańskiej galerii jest to jedna cała półka, która w większości zapakowana jest zestawami z figurkami (które swoją drogą są super!). Ale jeśli chodzi o karciankę, to znajdziemy kilka zestawów, a boostery znalazłem przy kasie (w bardzo wysokiej cenie – 30zł)

Półka wypchana zabawkami Pokemon w Smyku

I chciałbym powiedzieć, że bardzo podoba mi się taka forma promocji. Bannery jak w rasowym amerykańskim sklepie wypełnionym zabawkami, prezentują się świetnie na witrynie sklepowej. W środku na razie tylko jedna półka z Pokemonami, ale pokątnie po sklepie porozrzucane są inne produkty z Pokemonami, tylko musicie ich trochę poszukać:

Dodatkowo, dostałem informacje, że promocja w Smyku będzie trwać do końca września w praktycznie wszystkich sklepach sieci. Zabawki dostarcza firma Orbico, karty – Rebel. W samej sieci Smyk Pokemonów będzie z czasem coraz więcej, pojawią się nawet specjalnie brandowane półki (jak ma na przykład Lego) – na efekty przyjdzie nam poczekać już niedługo bo większa promocja czeka na nas w przyszłym roku.

Ah no i zapomniałbym wspomnieć, że przy zakupach przedmiotów Pokemon w Smyku, macie szansę otrzymać oversized (dużą) kartę promo Pokemon z VSTAR Charizardem, lub Pikachu, jednakże członkowie różnych grup Pokemon informują, że nie zawsze otrzymują karty lub są pewne wymagania minimalnej kwoty zamówienia.

Ta karta jest ogromna!

Nie tylko Smyk rozwija swoją Pokemonową sprzedaż. W sieci Empik znajdziemy niedługo zabawki Select – głównie dla kolekcjonerów.

Ja pamiętam jak kilka lat temu pisałem tutaj jak trudno jest kupić zabawki Pokemon w Polsce. Bardzo się cieszę, jak ogromnie to się zmieniło od tamtego czasu. Nie tylko mamy mnóstwo zabawek które są oryginalne i licencjonowane, ale również możemy kupić je w dostępnych dla polaka sklepach i w dostępnych dla polaka cenach. Mam nadzieję, że to początek czegoś większego! Marzy mi się chociażby tymczasowy Pokemon Center w Polsce 🙂 Może to już nie tak odległe marzenie?

Podobne wpisy

One thought on “Jeszcze więcej Pokemonów w Smyku!

  1. Podobna witryna jest także w Posnanii 😉 natomiast w Smyku Megastore przy M1 jest sporo boosterów, w tym Evolving Skies, niestety cena odstrasza – 30 zł za booster.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.