Jak sprawdzać seed shiny Pokemona w Pokemon Sword i Shield

1. Wyłączasz autosave 

2. Wrzucasz wishing piece do wolnego dena, wtedy gra ci się sejwuje 

3. Łapiesz poka który jest aktualnie na denie i NIE ZAPISUJESZ tylko musisz sprawdzić jego seed, np w dudu http://116.202.105.91/ albo w bocie na discordzie Blainesa ale tylko dla jego wspierających 

Pojawiła się wygodniejsza możliwość – korzystanie z botów na discordzie. Zeby znaleźć seed dołączas do ktoregoś z serwerów stąd – https://pastebin.com/b4vdp6PA i szukasz kanału nazywajacego się seed checker albo podobnie. Czasem trzeba sobie nadać rangę. Piszesz mu komendę taką, jak inni użytkownicy tego kanału, zwykle jakiś znaczek i Check My Seed. Wtedy on ustawia cię w kolejce i gdy przyjdzie czas na ciebie, wyśle ci Link code do trade. Gdy się z nim połączysz (warto sprawdzić nick gracza z którym połączyło), wysyłasz mu pokemona złapanego chwile wcześniej. Powinien odrzucić wymianę i wysłać ci seed na kanale albo na priv. Wtedy robisz restart gry bez zapisywania.

4. jak używasz dudu to tu sprawdzasz ile jesteś klatek dalej od shiny https://leanny.github.io/seedchecker/index.html, trzeba wypelnic wszystkie dane, ale nie trzeba wybierać pokemona z listy(to tylko podpowiedź czy zaznaczyłeś dobry den) 

Gdy używasz bota podaje ci on ilość frame’ów oddzielających się od shiny. On zakłada, że jesteś na sejwie na frame 1, więc ilość frame’ów do skipnięcia to wartość podana przez bota minus 1

5. Robisz vs glitch 

(connect to internet, szukasz link battle w Y-comm, jak tylko znajdzie odpalasz quick menu przytrzymaniem przycisku home dłużej, włączasz tryb samolotowy i wyłączasz i wracasz do gry) 

6. idziesz do menu ustawień i zmieniasz datę – jeden dzień do przodu i zatwierdzasz, i tak w kółko tyle razy az bedziesz 3 dni przed shiny, co parę miesięcy serwując, polecam co 3 żeby uniknąć ryzyka crashowanie się gry.(edytowane)

Napisał SPONGIE, sprawdź jego YT:

https://www.youtube.com/channel/UChE_Tp8cVdI9vPFAI8TGtyg

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.