Do Pokemon Unite trafił Zoroark i fani są niezadowoleni. Bardzo.

Kolejny Pokemon trafił do Pokemon Unite. Jest to Zoroark, którego sposób wprowadzenia do gry woła o pomstę do nieba. Jak wkurzyć fanów jedną rzeczą? [zobacz memy]

Oszukaj swoich przeciwników i pokonaj ich z Zoroarkiem w Pokémon UNITE! Ten Melee Speedster z regionu Unova jest gotowy zaskoczyć konkurencję i przejąć wyspę Aeos. Możesz zdobyć Zoroarka za 14 000 monet Aeos lub 575 klejnotów Aeos w sklepie Unite. Zoroark będzie dostępny tylko za klejnoty Aeos jako część pakietu Holowear (za 1,625 klejnotów) przez pierwsze siedem dni od premiery. Zaskocz wszystkich iluzją roztaczaną przez Zoroarka!

Aby dowiedzieć się, co Zoroark ma do zaoferowania odwiedź stronę Pokémon UNITE.

Halloween w UNITE

Do środy 17 listopada godz. 00:59. Gracze mogą poczuć upiorny klimat, rzucając w siebie dyniami w wyjątkowych, szybkich bitwach. Jeśli ktoś zostanie uderzony dynią, straci część swojej energii Aeos i sam zamieni się w dynię na określony czas, co mogą wykorzystać sprytni przeciwnicy, aby szybko zdobyć kilka bramek. Ale dyniowi gracze nie są całkowicie bezbronni — mogą walczyć za pomocą Dyniowego ataku. Gracze mogą również zbierać punkty w trakcie wydarzenia na różne sposoby (na przykład poprzez rozgrywanie szybkich bitew), aby odblokować nagrody, w tym elementy ubioru Trenerów.

informacja prasowa

A co najbardziej wkurzyło fanów? Otóż od jakiegoś czasu w Pokemon Unite można kupić nowe wychodzące pokemony wyłącznie za kryształy – czyli za prawdziwe pieniądze. Dopiero po tygodniu dany Pokemon wychodzi również za monety (Aeos coins) o oczywiście jego cena jest odpowiednio podbita. Z Zoroarkiem jest jeszcze gorzej – nie tylko nie można go kupić na razie za monety, ale także podbito cenę klejnotów. Zamiast 575 klejnotów, trzeba kupić go od razu ze skórką, a całość kosztuje aż 1625 klejnotów!

Czy rzeczywiście warto?

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.