Darmowe PokeCoiny w ramach nagrody zamiast Eevee z kwiatkami?

Festiwal niezadowolenia z okazji Eevee z kwiatuszkami trwa nadal, tym silniej w amerykańskiej części internetu, gdzie ludzie wylewają swoje żale na serwisie Reddit. Tym bardziej, że przez najbliższych kilka tygodni pojawiać się będzie tylko i wyłącznie ten jeden Pokemon.

Gracze słusznie zauważają, że nie jest to wystarczająca zachęta do grania i zbierania naklejek z codziennych zadań, skoro wcześniej mogli uzyskiwać trudno dostępne legendy, a teraz tylko Eevee z kwiatkami, którego szansa na zdobycie shiny wynosi około 1 do 361.

Jeden z użytkowników Reddita zaproponował, by zamiast Eevee, pojawiły się monety (PokeCoinsy) w ramach nagrody za wykonanie 7 codziennych zadań. Ogólnie jego argumentacja jak i innych komentujących wątek w serwisie bardzo do mnie trafia. Gracze mieszkający na wsiach i miejscach gdzie jest mniej gymów, mieliby szanse uzupełnić trochę swój nadszarpnięty budżet PokeMonet, ponadto było by to coś, co bardzo mocno zachęciłoby graczy do grania, a młodszych użytkowników nauczyło, że za swoją ciężką pracę mogą otrzymać małe wynagrodzenie. Ogólnie pozytywnych aspektów jest więcej.

Oczywiście inne odpowiedzi wskazują, że to się nigdy nie stanie, ponieważ Niantic na pewno nie będzie chciało ot tak rozdawać monet nawet za zadania, skoro na nich zarabia (a z raportów które czytamy, wiemy, że zarabia miliardy dolarów).

Czy zmieni to sytuację w grze, która przeżywa chwilowo gorsze dni? Zobaczymy. Ja jestem ciekaw – czy wy wolelibyście z tygodniowych naklejek otrzymać Pokemona, czy może 50 PokeMonet?

 

https://www.facebook.com/vulpister/posts/2895657117117062?__xts__[0]=68.ARD64WSJTyPvjJx5RMNuyXl3sZld145K5cKfXZs1mddAT_GInuhwCGqlyKVgUL3D6F6yeX0EwFDVQiyoRSidnByn0ROOODnDzqh05W1cZ711txuyG3SBP9BMwZpMdUjw_AeQmrcGkXqkfuC941-HbmkTUVDF483o66KG1Hx5ElONgoPZy4s3qffdkfq0g2RZv6EC4D3na6mKWa75qcnzTj6QGeElyshcdAJMC1cztzQ4EVzK_nfDXfIFRCcWKtg_6SqXurixpZ6tHcuZKEZRK5J6ja9Sm4NAnyU1uajUcSmJWSsIGBJ6_z-YXzemCCUqj7jp_Dl4iPrpAALA9QQU9FQQ-ejLXcEuzA&__tn__=-R

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.