Aż 6 super maskotek Pokemon można teraz kupić w Polsce!

Niedawno pokazywałem wam dwie świetne interaktywne maskotki firmy Jazwares! To teraz patrzcie! Mam jeszcze 6!

Coraz więcej licencjonowanych produktów Pokemon można kupić w Polsce. Nareszcie pojawiają się śliczne zabawki z prawdziwego zdarzenia! Bezpiecznie wykonane i najwyższej jakości. Cieszę się, że atrakcje 25-lecia Pokemon trafiają również do nas!

Tym razem, dzięki firmie Orbico, do recenzji trafiło do mnie 6 sztuk 30-centymetrowych maskotek Pokemonów: Snorlaxa, Mudkipa, Teddiursy, Pikachu, Raichu oraz Gengara.

Maskotki w całości wykonane są z poliestru, który jest całkowicie nowym materiałem (nie są to produkty po recyklingu, lub produkty “z odpadów”). Posiadają certyfikat CE oraz UKCA (który jest odpowiednikiem CE dla Wielkiej Brytanii). Same zabawki są zaprojektowane w USA i spełniają bardzo restrykcyjne normy bezpieczeństwa tego kraju.

Moim zdaniem jak na 30 cm maskotki są wyjątkowo duże, a porównywałem je z tymi z serii Lights&Sounds. Podoba mi się, że każda jest odpowiednio dobrze zaprojektowana i wyszyta. Pikachu i Raichu wyglądają identycznie jak oryginały, Snorlax jest bardzo gruby i mocno wypchany – taki jaki być powinien. Zaskoczył mnie Gengar, do którego widać, że bardzo mocno trzeba było się przyłożyć przy produkcji ze względu na jego “włosy na plecach”, a także Mudkip, który ma ogromne płetwy (na głowie i jako ogon).

Maskotki nie mają w sobie żadnych urządzeń elektrycznych, więc można bezpiecznie wyprać je ręcznie (o czym informuje wszyta etykieta). Są bardzo miłe w dotyku, pokryte są delikatnym materiałem poliestrowym.

Widziałem wiele maskotek które również były na licencji marki Pokemon, a wyglądały zdecydowanie gorzej. Maskotki Pokemon firmy Jazwares to najwyższa jakość wykonania! Możecie być pewni, że dostajecie produkt jakościowo najlepszy. W końcu do Polski trafiają maskotki takie same jak do USA, Wielkiej Brytanii, czy Niemiec. Oby więcej takich produktów w ofercie!

To było pomocne?

Dzięki za informację!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.