Zmierz się z potężnym Venusaurem, Charizardem i Blastoise w Pokémon Scarlet i Pokémon Violet!

Rzuć wyzwanie w pełni wyewoluowanemu pierwszemu partnerowi Pokémon z Kanto w czarnych kryształach Tera Raid w grze Pokémon Scarlet lub Pokémon Violet. 

  • Venusaur typu Tera Ziemnego pojawi się od teraz do wtorku, 5 marca 2024, o 23:59 UTC.
  • Następnie Blastoise typu Tera Stalowego będzie pojawiać się od środy, 6 marca 2024 r., godz. 00:00 UTC do wtorku, 12 marca 2024 r., godz. 23:59 UTC. 
  • I wreszcie, Charizard typu Tera Smoczy powraca do czarnych kryształów Tera Raid Battles od środy, 13 marca 2024 r., godz. 00:00 UTC do niedzieli, 17 marca 2024 r., godz. 23:59 UTC.

Przygotuj się –  to potężni wrogowie, mający Najpotężniejszy Znak! Współpracuj z przyjaciółmi, aby obalić te potężne Pokémony Tera!

Specjalny Venusaur, Charizard i Blastoise występujące w tym wydarzeniu mogą zostać złapane tylko raz na save. Jeśli wcześniej złapałeś jednego z tych Pokémonów podczas wydarzenia Tera Raid Battle, nie możesz złapać go ponownie. Jeśli już je złapałeś, możesz nadal brać udział w bitwach Tera Raid przeciwko tym Pokémonom, aby zdobyć inne nagrody. Venusaur, Charizard i Blastoise pojawiające się podczas tego wydarzenia mogą pojawić się w przyszłych wydarzeniach lub być dostępne w inny sposób.

Więcej informacji o bitwach Tera Raid i o tym, jak wziąć w nich udział, znajdziesz tutaj.

To było pomocne?

Dzięki za informację!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.