Wybór frakcji w Pokemon GO

Po osiągnięciu piątego poziomu masz prawo dołączyć do jednej z trzech frakcji:

pokemon-teams

Czerwonej (Team Valor)

Głową frakcji Valor, cechującej się nadzwyczajną odwagą, jest Candela. Jej zdaniem, żeby zostać mistrzem Pokemon, należy ciągle trenować i nigdy się nie poddawać. Według czerwonej drużyny, to szczególna więź pomiędzy trenerem a jego Pokemonem pomaga wykorzystać jego wszystkie atuty. Jeśli Ci to odpowiada, wybierz Valor. Dodatkowo jeśli lubisz legendarnego ptaka Moltresa, to masz kolejny powód żeby się przyłączyć – jest ich maskotką.

Żółtej (Team Instinct)

Liderem frakcji Instinct jest Spark. Sądzi, że powinniśmy ufać swoim instynktom – stąd bierze się nazwa frakcji. Jeśli czujesz, że Pokemon jest utalentowany od urodzenia i że sukces w walce zależy od zaufania własnym instynktom to frakcja żółta jest dla Ciebie właściwy wyborem. Ekipę reprezentuje Zapdos, legendarny ptak elektryczny.

Niebieskiej (Team Mystic).

Na czele frakcji Mystic, najmądrzejszych z całego grona siedzi Blanche. Niebieska ekipa interesuje się ewolucją, a jej członkowie nie mają nic przeciwko zastraszaniu przeciwników w celu pogłębienia swojej wiedzy. Jeśli jesteś zainteresowany naukowym podejściem do Pokemonów, co ich czyni takimi, jakimi są i jesteś przekonany, że zachowanie spokoju jest kluczem do sukcesu to wybierz Team Mystic. Drużynę reprezentuje Articuno, jeden z legendarnych ptaków.

PS: Frakcje, oprócz koloru nie dają nic. No, można się jeszcze pośmiać z innych, ale to w swoim zakresie 😉

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.