WAW Pokemon rozdaje TYSIĄC kodów na legendarne trio Pokemon!

Rok 2016 obfituje w ogromną ilość specjalnych Pokemonów dostępnych na Wasze konsole. Nie inaczej jest w kwietniu, gdzie mamy dla was do rozdania niewiarygodną ilość łącznie 1000 kodów na Legendarne Trio – Articuno, Moltresa i Zapdosa!

Kody będziemy rozdawali na różnych naszych stronach i serwisach – WAW Pokemon, AntyGaming.com, a także na naszych facebookowych grupach i stronach: PKMN Polska, Fanpage Vulpiego, grupie Pokemon Poland. Liczba kodów jest ograniczona!

Na start największe szanse na otrzymanie kodu mają osoby, które wypełnią ankietę po kliknięciu w link poniżej. Pamiętajcie o podaniu prawidłowego adresu e-mail – to na niego zostanie wysłany wasz kod!

LINK DO ANKIETY

Zapraszamy również do naszej małej zabawy, gdzie można wyrwać swój kod OD RAZU! Na naszej specjalnej stronie stworzyliśmy skrypt losujący kody! 🙂 Wystarczy wejść na stronę, a powinien wyświetlić się kod na Wasze Pokemony! Ale uwaga – ten sam kod może wyświetlić się też komuś innemu! Wystarczy odświeżyć stronę, by wylosować inny kod! Wrzuciliśmy kilkadziesiąt kodów do naszego skryptu, więc szanse na trafienie nie zużytego kodu są bardzo duże! Kliknij by przejść na specjalną stronę i próbować do skutku! A może nawet uda się wam zgarnąć w ten sposób kilka kodów! 🙂

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.