WAW Pokemon będzie na PGA!

Poznan-Game-Arena-2012-_bn362991

Ekipa serwisów AntyGaming, WAW Pokemon i Pokemon Valhalla kolejny raz (jak co roku) pojawi się na największych poznańskich targach gier i rozrywki – Poznań Game Arena. To już niedługo, bo od 24 do 26 października 2014.

W tym roku po raz pierwszy od kilku lat, na targach pojawi się polski przedstawiciel Nintendo – Conquest Ent. Oczywiście już mieliśmy możliwość porozmawiania z ich przedstawicielem na CDA Expo. Tym razem również nie będziemy próżnować i na pewno odwiedzimy stoisko wystawcy.

Same targi to wielkie święto graczy. Będziemy na bieżąco informować o tym co się dzieje na targach w serwisie WAW Pokemon, na specjalnym strumieniu informacji aktualizowanych co kilkanaście minut (wrzucimy również fotki!) oraz fanpage serwisu AntyGaming.com. Na sam koniec w serwisach pojawią się galerie i (oczywiście!) relacja w formie filmu naszej ekipy.

Planujemy również odbyć wywiad z ekipą z Conquest Ent. i tu jest dla Was świetna informacja, ponieważ dajemy wam możliwość zaproponowania pytań w wywiadzie! Jeśli nie możecie być na targach razem z nami, a chcielibyście koniecznie znać odpowiedź na jakieś pytani – zadajcie je w tym formularzu. Wybierzemy najlepsze oraz najciekawsze pytania i zadamy przedstawicielom firmy.

Postaramy się również zdobyć dla was kilka gadżetów i oczywiście rozdać w “rozdawajkach” na stronie.

Zapraszamy wszystkich do Poznania na PGA!

Ostatnie informacje w grupie:

[activity-stream object=groups primary_id=47]

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. De pisze:

    Myśleliśmy nad live relacją video (np na twitchu), ale jeszcze nadal nie wiemy, czy możliwości techniczne nam na to pozwolą. Na pewno nakręcimy video i będziemy się starać aby to gadanie do kamery niosło też jakąś treść, a nie było tylko zbiorem luźnych przemyśleń o evencie :). W każdym razie czeka nas sporo pracy, żeby Was dobrze o wszystkim informować. A i tak pewnie wiele nam umknie, bo wydarzeń jednocześnie dziejących się w ramach PGA jest bardzo wiele.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.