Poznan-Game-Arena-2012-_bn362991

Ekipa serwisów AntyGaming, WAW Pokemon i Pokemon Valhalla kolejny raz (jak co roku) pojawi się na największych poznańskich targach gier i rozrywki – Poznań Game Arena. To już niedługo, bo od 24 do 26 października 2014.

W tym roku po raz pierwszy od kilku lat, na targach pojawi się polski przedstawiciel Nintendo – Conquest Ent. Oczywiście już mieliśmy możliwość porozmawiania z ich przedstawicielem na CDA Expo. Tym razem również nie będziemy próżnować i na pewno odwiedzimy stoisko wystawcy.

Same targi to wielkie święto graczy. Będziemy na bieżąco informować o tym co się dzieje na targach w serwisie WAW Pokemon, na specjalnym strumieniu informacji aktualizowanych co kilkanaście minut (wrzucimy również fotki!) oraz fanpage serwisu AntyGaming.com. Na sam koniec w serwisach pojawią się galerie i (oczywiście!) relacja w formie filmu naszej ekipy.

Planujemy również odbyć wywiad z ekipą z Conquest Ent. i tu jest dla Was świetna informacja, ponieważ dajemy wam możliwość zaproponowania pytań w wywiadzie! Jeśli nie możecie być na targach razem z nami, a chcielibyście koniecznie znać odpowiedź na jakieś pytani – zadajcie je w tym formularzu. Wybierzemy najlepsze oraz najciekawsze pytania i zadamy przedstawicielom firmy.

Postaramy się również zdobyć dla was kilka gadżetów i oczywiście rozdać w „rozdawajkach” na stronie.

Zapraszamy wszystkich do Poznania na PGA!

Ostatnie informacje w grupie:

[activity-stream object=groups primary_id=47]

Podobne wpisy

One thought on “WAW Pokemon będzie na PGA!

  1. Myśleliśmy nad live relacją video (np na twitchu), ale jeszcze nadal nie wiemy, czy możliwości techniczne nam na to pozwolą. Na pewno nakręcimy video i będziemy się starać aby to gadanie do kamery niosło też jakąś treść, a nie było tylko zbiorem luźnych przemyśleń o evencie :). W każdym razie czeka nas sporo pracy, żeby Was dobrze o wszystkim informować. A i tak pewnie wiele nam umknie, bo wydarzeń jednocześnie dziejących się w ramach PGA jest bardzo wiele.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.