W Anime nadal będziemy podróżować wraz z Pikachu (ale już nie z Ashem)

Firma Pokémon Company zaprezentowała dziś nową postać o imieniu Friede i towarzyszącego Pokémona, Kapitana Pikachu, którzy zagrają w nowym serialu animowanym Pokémon. Zadebiutuje on na całym świecie w 2023 roku.

Friede, profesor Pokémon, i Kapitan Pikachu będą wspierać i walczyć u boku dwóch bohaterów nowej serii – Liko z regionu Paldea i Roy z regionu Kanto. W polskiej wersji serialu będą brali udział w ekscytujących przygodach w świecie Pokémon, jednocześnie odkrywając tajemnice wisiorka Liko i Poké Balla Roy.

“Ponieważ świat Pokémonów rozrasta się i ewoluuje, fani będą mogli wyruszyć w nową podróż pełną akcji, przygód i przyjaźni widzianą oczami wyjątkowych postaci, takich jak Friede i Kapitan Pikachu. Premiera kolejnego serialu animowanego odbędzie się jeszcze w tym roku” – zapowiedział Taito Okiura, wiceprezes ds. marketingu w firmie Pokémon Company International. “Pikachu jest synonimem serii Pokémon od 27 lat i nie możemy się doczekać, aż ten ukochany Pokémon będzie nadal odgrywał znaczącą rolę w serialu animowanym i pozostanie ikoną marki”

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.