Szybki konkurs WAW Pokemon! Wygraj grę Cywilizacja III (complete pack) na Steam!

Witajcie!

Żeby rozruszać ekipę zapraszam na konkurs w którym do wygrania jest klucz do pełnej wersji gry Cywilizacja III (complete pack)!

Jedyne co musicie zrobić, to… napisać komentarz pod tym wpisem.
W komentarzu napiszcie czego Wam brakuje najbardziej w grach Pokemon. Możecie wylać wasze żale, ale również napisać kilka propozycji.

header

4 sierpnia o godzinie 20:00 konkurs się kończy a dzień później odbędzie się losowanie, które będziecie mogli obejrzeć na żywo jeśli mi pozwoli na to internet.

Jeśli zgłosi się ponad 15 osób w konkursie, dokładam kolejną grę – Limbo lub Shank 2 (będzie można proponować, a może oddam nawet obie!

Zapraszam do zabawy! Możecie zapraszać znajomych, by zarejestrowali się w serwisie i zwiększyli szansę na kolejne gry w tym konkursie!

Podobne wpisy

11 thoughts on “Szybki konkurs WAW Pokemon! Wygraj grę Cywilizacja III (complete pack) na Steam!

  1. W grach z serii Pokemon najbardziej brakuje mi tego, że wydawcy gier zapomnieli o innych posiadaczach sprzętów. Czy to komputery PC, czy PSX lub też Xbox oni nie mogą zagrać w gry z serii Pokemon. Rozumiem, że seria Pokemon wywodzi się z Japonii, ale twórcy właśnie powinni postawić również na inne platformy. Przysporzyło by to na pewno więcej fanów serii Pokemon, ale również i korzyści finansowe. Jestem pewny, że poza granicami Japonii jest równie wielu fanów Pokemona co tam. Oni też chcą zagrać w kolejne części serii na komputerach lub swoich konsolach. Niestety póki co muszą oni zaopatrzyć się w GameBoya, Nintendo DS. lub też Nintendo 3DS. Dzięki możliwości zagrania w znaną serię na różnych platformach twórcy znaleźli by rzesze fanów poza granicami Japonii. Oni czekają, aby zagrać na swych sprzętach w Pokemona. Zobaczyć swoje ulubione postacie z serialu na ekranie monitora lub telewizora. Na razie pozostaje czekać, może ktoś usłyszy lub przeczyta tekst zrozpaczonych fanów Pokemonów o muli-platformowość serii. Może Ci fani doczekają się, jak napisał user powyżej (Ketchup) otwartego świata. Takiego World of Warcraft w świecie Pokemona (World of Pokemon?). Wszystkie postacie, wiele zadań do wykonania, wiele bitw do stoczenia, wiele miejsc do odwiedzenia itd. Nie jeden z Nas chciałby zagrać Pikachu, Zapdos, Voltorb czy Raikou zwiedzając znane z serialu okolice i lokacje. Może ktoś jednak usłucha jakiegoś Polskiego fana i zrobi jakąś grę, która fabułą, miejscami, a co najważniejsze postaciami będzie nawiązywać do serii Pokemon. Może ktoś wyda grę, albo całą serię. Zapewne na początku nie będą rewelacyjne graficznie i fabularnie, ale zbiegiem czasu będą coraz lepsze, aż pewnego dnia będą hitową grą o serii Pokemon. Pozostaje czekać i mieć nadzieję, że taki dzień nadejdzie!!!

  2. Najważniejszą cechą jaka brakuje serii gier z Pokemonami w rolach głównych to możliwość (a właściwie jej brak) zagrania w gry na komputerach PC. Spoglądając na jakie platformy wychodzą mniej lub bardziej dopracowane gry o Pokemonach można powiedzieć, że twórcy serii postawili tylko i wyłącznie na konsole. Rozumiem że Pokemony to japoński pomysł czyli wydawanie gier z tej serii na konsole GameBoy, Nintendo DS, Nintendo 3DS itd. to podstawa. Jednak twórcy mogli by również wydać gry na PC, PSX lub XBOX. Wśród użytkowników tych platform na pewno są również fani Pokemona. Dlaczego zapominają o nich. Aby zagrać w jakąś grę lub konkretną część należy nabyć konsolę. A można przecież by wydać te gry na innych platformach konsolowych lub po prostu na komputery. Zysk na pewno był by większy, a i odbiór szerszy. Za pewne na początku gry nie grzeszyły by piękną grafiką czy długą fabułą, ale z każdą kolejną częścią mogły by ewoluować. Tak jak napisał jeden z użytkowników powyżej można by również zrobić coś, ala World of Warcraft (World of Pokemon?) gdzie spotkalibyśmy wszystkich bohaterów serii, ich wrogów, przyjaciół, towarzyszy itd. Zwiedzić znane z serialu miejsca, dotknąć przedmiotów ze świata Pokemon. Fajnie było by spotkać Pikachu, Zapdos, Voltorb oraz Raikou lub pozostałych. Było by to coś wspaniałego i możliwe, że dzięki fanom również istniały by niedługo po premierze liczne mody które wydłużały by i urozmaicały ją. Potyczki solo lub Multi, szkoda naprawdę szkoda, że te rynki zostały jak na razie pominięte. Ale może już nie długo ktoś jednak pójdzie po rozum do głowy i wyda grę z Pokemonami na PC i pozostałe platformy. I nie pożałuje!!!

  3. W grach Pokemon najbardziej brakuje piskliwej muzyczki w Lavender Town, pięciu dźwięków na krzyż udających głosy Poków oraz koślawych, czarno-białych Pidgeotów z pierwszych serii.

  4. To co mnie wkurza to liniowość fabuły. Przydałaby się gra pokemon z otwartym światem, gdzie nic nie ograniczałoby naszych działań. Gdyby do tego wynaleźli jeszcze NerveGeara (SAO) Byłoby wręcz zajebiście!

  5. Hmm… No nie wiem. Nic mi do głowy nie przychodzi. Ale fajnie byłoby stworzyć kolejny rodzaj regionu, który ma bardzo bliskie połączenie z innym krajem (tak jak Jotho i Kanto). Gdzie będą znowu przedstawione wydarzenia po danej grze (Pkmn ? –> Pkmn !), a może nawet przed wydarzeniami w tym regionie (Pkmn ! —> Pkmn ?). I jak co nową generacje zobaczyć nowe ewolucje starych pokemonów. Jednak po wprowadzeniu Mega ewolucji coś mi się zdaje, że pozostaną przy tym koncepcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.