Swampert pojawi się w bitwach Tera Raid z czarnym kryształem! 

Swamperta nie można normalnie spotkać w Paldei, a ten pojawiający się podczas tego wydarzenia ma typ Tera Truciznę. Przygotuj się – ten Pokémon to potężny wróg, a na dowód tego ma Najpotężniejszy Znak! Współpracuj z przyjaciółmi, aby obalić tego potężnego Pokémona Tera!

Możesz spróbować złapać Swamperta od teraz do niedzieli, 2 czerwca 2024 o 23:59 UTC, a następnie ponownie od piątku, 7 czerwca 2024 o 00:00 UTC do niedzieli, 9 czerwca 2024 o 23:59 UTC.

Ten specjalny Swampert może zostać złapany tylko raz na save. Jeśli wcześniej złapałeś tego Swamperta podczas wydarzenia Tera Raid Battle, nie możesz złapać go ponownie. Nadal możesz jednak brać udział w bitwach rajdowych Tera przeciwko niemu, aby zdobyć inne nagrody. Ten Swampert może pojawić się w przyszłych wydarzeniach lub zostać zdobyty w inny sposób.

Informacje o wydarzeniach bitewnych Tera Raid

  • Aby wziąć udział w wydarzeniach Tera Raid Battle, pobierz najnowsze wiadomości Poké Portal, wybierając Poké Portal z menu X, następnie Mystery Gift, a następnie Sprawdź wiadomości Poké Portal. Nie potrzebujesz płatnego członkostwa Nintendo Switch Online, aby otrzymywać najnowsze Poké Portal News.  
  • Po ukończeniu niektórych wydarzeń po zakończeniu fabuły będzie można znaleźć czarne kryształy Tera Raid. Jednak gracze, którzy nie ukończyli tych wydarzeń, mogą nadal uczestniczyć w bitwach Tera Raid, dołączając do innych trenerów w trybie wieloosobowym.  
  • Płatne członkostwo Nintendo Switch Online (sprzedawane oddzielnie) jest wymagane do udziału w bitwach Tera Raid z innymi trenerami online. Obowiązują warunki. Więcej informacji na stronie https://www.nintendo.com/switch-online.

Wydarzenia Tera Raid Battle będą miały miejsce tylko w regionie Paldea.  

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnych stronach internetowych Pokémon Scarlet i Pokémon Violet.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.