Sposób na Mew bez proszenia o kod

Na forach gbatemp pojawił się dość łatwy sposób na zdobycie Mew. Najprawdopodobniej metoda nie jest nielegalna i jest to ten sam Mew, którego można zdobyć w USA i Europie za pomocą kodu.

Polska instrukcja pojawiła się na portalu Wykop.pl, oto jej treść:

Oprócz europejskiej konsoli potrzeba komputer z WiFi i dostępem do neta, biblioteki Microsoft C++ Redistributable 32-bit oraz taki program.

Tym ostatnim należy postawić sieć WiFi z dowolną nazwą i hasłem, następnie odpalić cmd z uprawnieniami administratora i uruchomić narzędzie, do którego link podano na forum. Po wybraniu odpowiedniego NintendoZone (musi być ten trzeci, czyli hiszpański) powinno po chwili zmienić tę nową sieć na NintendoZone ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety rozłącza ją co jakieś dwie minuty, ale to wystarczy, by wejść do appki z Nintendo Zone i zgarnąć kod. Pod kodem jest pole edycyjne – tam można podać maila, na który wyślą kod, ale równie dobrze można zrobić zdjęcie telefonem. Kod podaje się po odpaleniu poków w Mystery Gift, a Mew odbiera od NPC-a w centrum pokemon.

Miłego grania!

Wiele osób potwierdza działanie tego sposobu i możliwość zdobycia eventowego Mew!

Podobne wpisy

4 thoughts on “Sposób na Mew bez proszenia o kod

  1. Chyba jednak wolę opcję z kodem. Tak więc, bardzo ładnie proszę o odsprzedanie kodu na europejską konsolę.

  2. Mam prośbę jakby ktoś próbował tego sposobu (niestety ja nie mam jak 🙁 ) z całego serduszka proszę czy mógłby ktoś łaskawy wysłać mi jeden kod na e-mail 🙁 ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.