Regulamin rozdawania gadżetów na Niuconie 2015

 1. Rozdawanie organizowane jest przez serwisy WAW Pokemon, Pokemon Valhalla oraz AntyGaming.com zwanymi dalej „partnerami”.
 2. Zabawa w rozdawanie gadżetów nie jest konkursem i nie może być traktowana prawnie jako konkurs.
 3. Zabawa kierowana jest wyłącznie do uczestników konwentu Niucon, którzy posiadają identyfikator wydany w 2015 roku.
 4. Warunkiem uczestnictwa w rozdawaniu jest otrzymanie, posiadanie, lub wydrukowanie i przyniesienie w papierowej formie kuponu zabawy, znajdującej się na ostatniej stronie magazynu „Trainer Mini” dostępnego na stronie WAW Pokemon.
  1. Warunkiem jest poprawne wypełnienie kuponu hasłem które składa się z 4 wyrazów umieszczonych w 4 miejscach: w serwisie WAW Pokemon na stronie głównej, w serwisie Pokemon Valhalla na stronie głównej, na fanpage serwisu AntyGaming w kilku najświeższych wpisach, oraz na filmiku na YouTube pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=Ty6N7MXc7lM
  2. Kupon należy wyciąć/wydrzeć i do soboty, do godziny 15:00 przynieść na stoisko Anime Eden.
  3. Jedna osoba ma prawo oddać wyłącznie jeden poprawnie wypełniony kupon.
   1. Partnerzy zastrzegają sobie prawo do sprawdzenia danych osobowych osoby oddającej kupon, jeśli istnieje podejrzenie, że dana osoba narusza regulamin zabawy, lub posługuje się fałszywymi danymi.
 5. Wyłonienie osoby która dostanie gadżety rozpocznie się przed godziną 16:00
 6. Ogłoszenie osób które otrzymają gadżety nastąpi przy stoisku Anime Eden o godzinie 16:00 w formie papierowej, ustnej, lub/oraz w postaci dostępnego w internecie filmu lub wpisu na stronie partnerów
 7. Odbiór gadżetów możliwy będzie w sobotę przy stoisku Anime Eden od godziny 18:00 do 18:30.
  1. Partnerzy zaznaczają, że sprawdzą dane osoby odbierającej z danymi na kuponie. Prosimy przedstawić dowód, legitymację lub inny dokument ukazujący imię i nazwisko podczas odbioru gadżetu. Identyfikator Niuconu również jest wymagany.
  2. Jeżeli wyłoniona osoba nie pojawi się do godziny 18:30 po odbiór gadżetów, partnerzy zastrzegają sobie możliwość wyłonienia innej osoby, lub rozdania gadżetów losowo wybranemu uczestnikowi konwentu.
  3. Odbiór nagród nastąpi wyłącznie w sobotę na konwencie Niucon 2015 przy/niedaleko stoiska Anime Eden, lub w Nintendo Roomie (będzie stosowna informacja). Partnerzy zastrzegają, że nie będą przekazywać gadżetów osobom trzecim oraz spokrewnionym, oraz nie wysyłają gadżetów pocztą.
  4. Partnerzy zastrzegają o możliwości wykonywania zdjęć i filmów (wywiadów) odbiorcom gadżetów które posłużą do informacji promocyjnych dzięki którym akcje z rozdawaniem gadżetów będzie można przeprowadzać w przyszłości.
   1. Uczestnictwo w zabawie poprzez zostawienie kuponu jest równoznaczne z akceptacją powyższego punktu.
  5. Potwierdzenie zdobycia gadżetu zostanie wysłane również na podany na kuponie adres e-mail wraz z podziękowaniami za uczestnictwo.
 8. Magazyn Trainer Mini wydawany będzie w limitowanej ilości, dlatego organizatorzy zaznaczają, by w ramach możliwości wydrukować magazyn z kuponem samemu wcześniej przed pojawieniem się na konwencie.
 9. Partnerzy zastrzegają możliwość zmiany godzin ze względów losowych o czym poinformują zainteresowanych przy stoisku Anime Eden oraz na Nintendo Roomie.
 10. Partnerzy zastrzegają sobie zmiany do niniejszego regulaminu, poprzez aktualizacje z uwzględnieniem daty oraz rodzaju zmian.
 11. Uczestnictwo w zabawie poprzez zostawienie kuponu jest równoznaczne z akceptacją powyższego regulaminu.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.