Przeniesiesz Pokemony z Pokemon GO do Pokemon HOME już pod koniec roku!

Nareszcie! Czekaliśmy na to ponad 10 miesięcy! Gamefreak i Niantic zapowiedzieli możliwość przeniesienia Pokemonów do Pokemon HOME, a co za tym idzie – do Pokemon Sword/Shield!

Pokemon HOME to usługa w której możemy przetrzymywać kilka tysięcy naszych stworków złapanych w grach Pokemon Let’s GO Pikachu/Eevee, Pokemon Sword/Shield, a także przeniesionych z usługi Pokemon BANK, a już niedługo (pod koniec roku) przeniesionych z gry Pokemon GO. Dzięki temu, tworzymy kompletny Pokedex, bezpiecznie przetrzymujemy nasze stworki, możemy się wymieniać i korzystać z GTS, a także dostajemy bonusy do gier.

Już zapowiedziano, że nie wszystkie Pokemony będzie można przenieść do Pokemon HOME, a wymiana z Pokemon GO będzie jednostronna – to znaczy, że z Pokemon HOME nie będzie można przywrócić stworka do Pokemon GO!

Ale w zamian za to otrzymujemy drobne bajery, które już zapowiedziano. Po pierwsze, przy pierwszym transferze czekać na nas będzie w Pokemon HOME specjalny Pokemon Melmetal, który będzie potrafił się Gigantamaxować

Gigantamax Melmetal – na dzień dzisiejszy tylko hakerzy go mają!

Ponadto, tak samo jak przy przesyłaniu Pokemonów z Pokemon GO do Pokemon Let’s GO Pikachu/Eevee, otrzymamy Mystery Box, który pozwoli nam łapać Meltany w grze Pokemon GO. Przypominam, że Meltan to wyjątkowy Pokemon, które można złapać WYŁĄCZNIE w Pokemon GO i WYŁĄCZNIE za pomocą Mystery Boxa. Melmetala również można zdobyć tylko w Pokemon GO. Dodatkowo podczas uruchomienia usługi przenoszenia Pokemonów do Pokemon HOME, znów powróci szansa na znalezienie shiny Meltana z Mystery Boxa!

Na ten moment krążą plotki, że przenoszenie Pokemonów z Pokemon GO będzie kosztowało monety w grze, albo będzie limitowane pewną ilością dziennie. Nie wiemy czy będą jakieś limity, na razie sam Gamefreak jak i Niantic – milczą. Liczę na to, że będzie to zrobione tak sprawnie i przyjemnie jak w Pokemon Let’s GO i nie będzie karane dodatkowymi płatnościami!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.