Primarina w Tera Raidach i ogniste wydarzenie w Pokemon Sleep!

Czekają nas kolejne nowości w grach Pokemon! Tym razem coś nowego dla graczy Pokemon Sleep!

Pokémon Scarlet and Pokémon Violet

Primarina pojawi się w czarnych kryształach Tera Raid od piątku, 10 maja 2024 r., od godziny 00:00 UTC do niedzieli, 12 maja 2024 r., do godziny 23:59 UTC, a następnie ponownie od piątku, 17 maja 2024 r., od godziny 00:00 UTC do niedzieli, 19 maja 2024 r., do godziny 23:59 UTC.

Primarina nie można normalnie spotkać w Paldei, a ten pojawiający się podczas tego wydarzenia ma typ Fairy jako typ Tera. Przygotuj się –  ten Pokémon to potężny wróg, a na dowód tego ma Najpotężniejszy Znak! Współpracuj z przyjaciółmi, aby obalić tego potężnego Pokémona Tera!

Ta specjalna Primarina może zostać złapana tylko raz na save. Jeśli złapałeś go wcześniej podczas wydarzenia Tera Raid Battle, nie możesz złapać go ponownie. Nadal możesz brać udział w bitwach rajdowych Tera przeciwko tej Primarinie, aby zdobyć inne nagrody, jeśli już go złapałeś. Ta Primarina może pojawić się w przyszłych wydarzeniach lub zostać zdobyta w inny sposób.

Informacje o wydarzeniach bitewnych Tera Raid

  • Aby wziąć udział w wydarzeniach Tera Raid Battle, pobierz najnowsze wiadomości Poké Portal, wybierając Poké Portal z menu X, następnie Mystery Gift, a następnie Sprawdź wiadomości Poké Portal. Nie potrzebujesz płatnego członkostwa Nintendo Switch Online, aby otrzymywać najnowsze wiadomości Poké Portal News. 
  • Po ukończeniu niektórych wydarzeń po zakończeniu fabuły będziesz mógł znaleźć czarne kryształy Tera Raid. Jednak gracze, którzy nie ukończyli tych wydarzeń, mogą nadal uczestniczyć w bitwach Tera Raid, dołączając do innych trenerów w trybie wieloosobowym. 
  • Płatne członkostwo Nintendo Switch Online (sprzedawane osobno) jest wymagane, aby uczestniczyć w bitwach Tera Raid z innymi trenerami online. Obowiązują warunki. Więcej informacji na stronie https://www.nintendo.com/switch-online.  
  • Wydarzenia Tera Raid Battle będą miały miejsce tylko w regionie Paldea.

Pokémon Sleep

Tydzień Typu Ognistego jest dostępny już teraz do godziny 3:59 w poniedziałek 13 maja we wszystkich obszarach!

Podczas tego wydarzenia będzie można spotkać Pokémony różnych typów snu, niezależnie od swojego własnego. W szczególności Pokémony typu ognistego będą pojawiać się częściej. Vulpix i Ninetails są teraz również dostępne do napotkania w grze i można je znaleźć drzemiące w niektórych obszarach!

Jeśli chcesz przygotować się na wydarzenie Entei Research –  podczas którego Pokémony typu Ognistego będą szczególnie pomocne –  zachęcamy do zaprzyjaźnienia się z wieloma Pokémonami tego typu!

Również podczas tego wydarzenia będziesz mógł skorzystać z funkcji Mini Candy Boost, która podwaja efekt cukierków Pokémon. To świetna okazja, aby wzmocnić swojego Pokémona typu Ognistego!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.