Pokemon Live to nowa aplikacja do karcianki Pokemon!

The Pokemon Company International zapowiedziało nową aplikację do grania w karciankę Pokemon – Pokemon Live! Czy będzie to następca Pokemon Trading Card Game Online?

Trochę z zaskoczenia, ale jest. Nowa aplikacja będzie kompatybilna z komputerami PC, Mac, a także z telefonami Android oraz iOS.

Czy Pokemon TCG Live zastąpi Pokemon Trading Card Game? Tego jeszcze nie wiemy. Nie wiemy też, czy będzie można przerzucić wszystkie swoje karty i dodatki z PTCG Online.

Natomiast wiemy, że czeka nas pokaźna zmiana interfejsu i możliwości zbierania kart. Od teraz wszystko ma być lepiej poukładane i bardziej przystępne. Gra będzie za darmo i pojawią się w niej mikropłatności (których nie ma teraz w TCG Online).

Podoba mi się też stworzenie nowego dedykowanego ekranu dla graczy mobilnych. Od teraz nie trzeba będzie odwracać telefonu czy tabletu by grać, ponieważ ekran będzie odpowiednio dopasowany do urządzeń mobilnych. Zwiększy się też czytelność ataków oraz zadawanych obrażeń. Wygląda to na prawdę spoko.

Na razie nie wiemy jeszcze kiedy gra wyjdzie! Jak tylko się pojawi – na pewno o tym napiszę!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.