Pokemon Horyzonty (Horizons) to nowe anime Pokemon!

Firma Pokémon Company International ujawniła dziś oficjalny tytuł i logo nadchodzącego serialu animowanego Pokémon „Pokémon Horyzonty: Seria”, który będzie wyświetlany premierowo w krajach na całym świecie od 2023 roku.
 
Grupa Pokémon Company opublikowała także nowy zwiastun zawierający nigdy wcześniej niepublikowane materiały z wybranych odcinków serialu.Zwiastun przedstawia pierwszy zarys fabuły „Pokémon Horyzonty: Seria”, która koncentruje się na odkrywaniu tajemnic świata Pokémon.

 
W „Pokémon Horyzonty: Seria”, dwaj główni bohaterowie, Liko, którego partnerem jest Pokémon Sprigatito, oraz Roy, spotkają podczas swojej podróży wiele postaci, w tym grupę prowadzoną przez Friede i Kapitan Pikachu zwanego Wojownicy Elektroakcji.Podróżując po świecie Pokémonów na statku powietrznym, Wojownicy Elektroakcji zabiera ze sobą Orla, która lubi pracę mechaniczną i elektryczną i towarzyszy jej partner Pokémon, Metagross; Murdock, który jest biegły w gotowaniu, i jego partnera Pokémon, Rockruffa; Mollie, która specjalizuje się w zabiegach leczniczych, i jej partnera Pokémon, Chansey’a;oraz Ludlow. Liko i Roy spotkają również Amethio, do którego dołącza jego partner Pokémon, Ceruledge, i należy on do organizacji o nazwie Pionierzy, tak jak popularny streamer wideo znany jako Nidothing.
 
„Pokémon Horyzonty: Seria” ma być ekscytującą podróżą, podczas której możliwe będzie poznanie nowych cudów i dokonanie fascynujących odkryć na temat świata Pokémon – powiedział Taito Okiura, wiceprezes ds. marketingu w firmie Pokémon Company International.„Najnowszy zwiastun „Pokémon Horyzonty: Seria” rzuca nowe światło na tajemnicze przygody, które czekają na Liko i Roy. A my zapraszamy Trenerów do wspólnego odkrywania tych tajemnic, ponieważ serial będzie miał swoją premierę poza Japonią jeszcze w tym roku”.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.