Po 13 godzinach treningu, o godzinie 3:44 zostaliśmy nowymi Mistrzami Pokemon w lidze Johto w grze Pokemon Crystal. Niestety ze względu na zmęczenie nie podjęliśmy się zdobywania kolejnych odznak w Kanto.

Przepraszamy was za początek streamu. Okazuje się, że nasz komputer streamujący wykonywał samoczynne restarty. Panowie z ekipy musieli pojechać po drugi, przez co start naszego streama formalnie opóźnił się o półtorej godziny. Dodatkowo serwis twitch.tv płatał nam figle więc przenieśliśmy się na YouTube Gaming (który jak się teraz okazuje nie był dobrym pomysłem, bo zablokował nam dźwięk we wszystkich stworzonych filmach ze streamu).

Nie mniej dziękujemy, że tylu z Was zechciało nas oglądać, a wiem, że niektórzy robili to praktycznie od początku do końca. Pozdrawiamy wszystkich odwiedzających nasz stream, nawet tych którzy nas hejtowali (albo może tych akurat nie).

Konkursy

Oprócz grania, zorganizowaliśmy 5 konkursów w którym były do wygrania karty Pokemon, boostery Pokemon oraz koszulka 30-lecia Nintendo którą otrzymaliśmy na evencie w Katowicach.

Oto jak prezentowały się prace konkursowe i motywy konkursowe!

Konkurs na narysowanie Pikachu w Paincie

Prosty konkurs w którym należało narysować Pikachu w Paincie. Liczyła się inwencja twórcza 🙂

Konkurs na koszulkę

Konkurs w którym do wygrania była nasza nagroda główna był bajecznie prosty. Wystarczyło zrobić screena w momencie, gdy trzymaliśmy jedną z trzech przygotowanych kartek z napisem. Następnie po zebraniu zgłoszeń, jedna osoba była losowana.

Nowy typ Sentreta

Kolejnym konkursem było wymyślenie Sentreta o innym typie niż normal. Prace były na niezwykle wysokim poziomie i mieliśmy problem z wyborem zwycięzcy!

Andrzej i jego ulubione Pokemony

Kolejnym zadaniem konkursowym było narysowanie Andrzeja wraz z jego ulubionymi Pokemonami – Butterfree lub Zigzagoonem.

#vulpinajlepszyadmin

Ostatnim zadaniem było narysowanie rysunku z motywem „vulpi najlepszy admin”. Na rysunku muszą znaleźć się Pokemony, ale nie Vulpix i Ninetales.

Oczywiście zapraszamy do odwiedzenia YouTubowego kanału serwisu AntyGaming, który jest organizatorem streama Pokemon Crystal na Raz!

Do zobaczenia następnym razem!

Podobne wpisy

One thought on “Pokemon Crystal na Raz – podsumowanie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.