Paldean Fates dostępne już w polsce!

Nowy set karcianki Pokemon przypomina bardzo mocno Shining Fates, Shining Legends, oraz Hidden Fates. Wszystko przez to, że shiny Pokemony powracają!

Długo czekałem na ten set, a jest to bardzo fajny set ze ślicznymi kartami! U mnie na discordzie użytkownicy chwalą się już swoimi dropami i możecie zobaczyć je poniżej:

Czyż nie wyglądają ślicznie?

Niestety jakość kart pozostawia wiele do życzenia. Otrzymałem już informację o… kratkowaniu hologramu (takie przypadki miały już miejsce przy hologramach kart Sword/Shield)

Mimo wszystko set zapowiada się znakomicie i nie mogę się doczekać kiedy sam się do niego dorwę, a unboxing zobaczycie na pewno na moim kanale na YouTube!

Co czeka nas w najnowszym secie?

Czerpiąc inspirację z popularnych rozszerzeń Hidden Fates i Shining Fates, rozszerzenie Scarlet & Violet—Paldean Fates oznacza wielki powrót Błyszczącego Pokémona do Pokémon TCG, wraz z Pokémonami z regionu Paldea. Trenerzy mogą zbierać i walczyć z ponad 130 Błyszczącymi Pokémonami, w tym Shiny Pikachu, Shiny Ceruledge, Shiny Tinkaton, Shiny Dondozo, Shiny Tatsugiri i nie tylko. Ponadto rozszerzenie wprowadza Błyszczące Pokémony Tera ex — w tym Charizarda ex, Forretress ex i Espathrę ex — a także więcej Pokémonów ex Starożytnych i Przyszłych.
 
Wybrane Błyszczące Pokémony w rozszerzeniu Scarlet & Violet—Paldean Fates zostaną zaprezentowane w zabawnym stylu full-art, odsłaniając nową stronę ulubionych Pokémonów w wersji błyszczącej. Co więcej, wybrane Pokémony ex pojawią się na niezwykle rzadkich kartach z nowym i unikalnym efektem wypukłej folii.


Obecnie są dostępne następujące produkty Scarlet & Violet—Paldean Fates :

  • Scarlet & Violet—Paldean Fates – zestaw Elite Trainer Box:  Zawiera dziewięć pakietów rozszerzonych Scarlet & Violet—Paldean Fates , jedną rzadką ilustrowaną kartę promocyjną z Błyszczącym Mimikyu i różne akcesoria do rozgrywki.
  • Kolekcja naklejek na urządzenia technologiczne Scarlet & Violet—Paldean Fates zawiera trzy pakiety rozszerzone Scarlet & Violet—Paldean Fates ; jedną kartę promocyjną z Błyszczącym Pokémonem, przedstawiającą Fidougha, Maschiffa lub Greavarda; oraz jedną dużą, odpowiadającą jej naklejkę do personalizacji laptopów, tabletów i innych urządzeń technologicznych.

Trenerzy mogą niedługo spodziewać się premiery następujących produktów:

  • Scarlet & Violet—Paldean Fates Mini Puszka (dostępna od 9 lutego 2024 r.): Zawiera dwa pakiety rozszerzone Scarlet & Violet—Paldean Fates , jeden arkusz naklejek i jedną kartę graficzną pasującą do puszki, przedstawiającą Mausholda, Smoliva, Tinkatinka, Finizena lub Flamigo.
  • Scarlet & Violet—Paldean Fates – Puszka (dostępna od 9 lutego 2024 r.): Zawiera cztery pakiety rozszerzone Scarlet & Violet—Paldean Fates i jedną kartę promocyjną Błyszczącego Pokémona, zawierającą Tera Charizard ex, Great Tusk ex lub Iron Treads ex.
  • Scarlet & Violet—Paldean Fates – Kolekcja Premium (dostępna od 9 lutego 2024 r.): Zawiera osiem pakietów rozszerzonych Scarlet & Violet—Paldean Fates ; dwie karty promocyjne z Błyszczącym Pokémonem; jedną kartę promocyjną z Błyszczącym Pokémonem ex przedstawiającą Meowscarada ex, Skeledirge ex lub Quaquavala ex; jedną odpowiadającą jej kartę Błyszczącego Pokémona ex w rozmiarze oversize i jeden wyświetlacz z trzema kartami z dołączoną podstawą.
  • Scarlet & Violet—Paldean Fates – Pakiet wzmacniający (dostępny od 23 lutego 2024 r.):Zawiera sześć pakietów rozszerzonych Scarlet & Violet—Paldean Fates.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.