Nowe odcinki „Pokémon Horizons: The Series” debiutują na Netflixie DZIŚ!

Firma Pokémon Company International ogłosiła, że nowa porcja odcinków „Pokémon Horizons: The Series” będzie miała swoją premierę w Polsce 10 maja 2024 r., tylko w Netflix.
 
Niedługo po gorąco wyczekiwanej premierze serialu w marcu, fani będą mogli dalej odkrywać świat Pokémonów, aby dowiedzieć się, jakie tajemnice czekają na bohaterów Liko, Sprigatito, Roya i Fuecoco, gdy będą kontynuować swoje pełne wrażeń przygody z Friede, Kapitanem Pikachu i pozostałymi Wojownikami Elektroakcji.
 
Fani mogą obejrzeć najnowszy zwiastun „Pokémon Horizons: The Series” na oficjalnym kanale Pokémon YouTube.


                                                                                                                             
Streszczenie części drugiej „Pokémon Horizons: The Series”:
Liko, Roy i pozostali Wojownicy Elektroakcji wyruszają w kierunku regionu Galar, poszukując prawdy o legendarnym Starożytnym Poszukiwaczu Przygód i jego Pokémonach określanych mianem Sześciu Bohaterów. W drodze Roy i Fuecoco znajdują nowego Pokémona-partnera, ale po ataku Odkrywców Liko i Sprigatito czują się bezradni. Później Dot and Quaxly łączą swoje siły, Roy i jego Pokémon rozpoczynają specjalny trening, a Friede wyjawia, jak poznał Kapitana Pikachu. A kiedy dzielna Olivine w końcu wyląduje w Galarze, czekają na nią zarówno starzy, jak i nowi przyjaciele — obok pełnych ognia wyzwań ze strony Lidera Siłowni i poważnie rozgniewanego galarianina Moltresa!
 
Aby dowiedzieć się więcej o „Pokémon Horizons: The Series,” odwiedź stronę Pokemon.com/Horizons.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.