Nikt się nie spodziewał, ale Detektyw Pikachu Powraca jako gra na Nintendo Switch!

Nikt też pewnie nie czekał, bo mogę się założyć, że nikt z was w tę grę nie grał i na jej kontynuację nie czeka.

Nintendo na swoim Direct, które zapowiedziało nową grę Pokemon – Detective Pikachu Returns. W ogóle to jest śmieszne, że na Nintendo Direct pokazuje się więcej Pokemonów niż na Pokemon Presents.

Detektyw Pikachu wyszedł pierwotnie na konsolę nintendo 3DS i opowiadał historię gadatliwego Pikachu oraz Tima, chłopaka, który poszukiwał swojego zaginionego ojca w Rhyme City. Powstał z tej gry świetny film (na którym byłem w kinie i mam nawet na Blu-Rayu!), a sama historia zakończyła się szczęśliwie i została dobrze zamknięta.

Taka jest właśnie moja reakcja na zapowiedź nowej gry.

I co ciekawe – ja dopiero od tygodnia zabrałem się w końcu za ogrywanie Detektywa Pikachu.

Nie grałem w tę grę wcześniej, bo wydawała mi się zbyt droga i zbyt biedna na to co oferuje. Metacritic ocenił grę na 53/100 więc… kto się przejmuje takimi kiepskimi grami? To tylko 5/10 – gorzej niż nawet najnowsze Pokemony.

Trochę więc dziwi mnie kontynuacja.. bo to chyba jest kontynuacja – Detective Pikachu Returns zostanie wydane na Nintendo Switcha 6 października 2023 roku, ale trailer w sumie… no niby zdradza, że to będzie kontynuacja, ale… nie wiem, coś czuję, że fabularne wyjaśnienie będzie bardzo kiepskie i boję się co zrobią by stwierdzić, że Pikachu znowu może gadać (dalej nic więcej nie powiem bo to będzie spoiler).

Czekacie w ogóle na grę? Bo ja raczej średnio…

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.