Nareszcie wystartowało PVP w Pokemon GO! Można walczyć z innymi trenerami!

Wyczekiwana chyba od samego początku, jedna z głównych mechanik we wszystkich grach Pokemon – walki pomiędzy graczami – nareszcie wystartowała w formie walk PVP w Pokemon GO.

Na ten moment nie wszyscy mają jeszcze dostęp do walk PVP, Niantic wypuszcza je najpierw dla graczy o najwyższych poziomach, by sprawdzić stabilność usługi. Podejrzewa się, że walki PVP wystartują dla wszystkich graczy 1 lutego.

Już teraz wiemy o pewnych problemach z walkami, stabilnością serwerów i niedokładnością walk. Niantic nie zrobiło jeszcze nic w sprawie różnic czasowych (o milisekundy) między wykonywanymi atakami specjalnymi. Osoby z gorszym zasięgiem nie powinny podchodzić do wspólnych walk, ponieważ nie będą w stanie wykonać niektórych ataków i obrony.

PVP pozwala na zdobycie kilku ciekawych nagród, w tym Pokemonów. Użytkownicy raportują, że jednym z nich jest Scrafty oraz Snorlax (można sprawdzić listę Pokemonów jak poniżej). Po walkach można też otrzymać pył, sinnoh stone oraz TM.

Sezon walk będzie trwał do marca, a żeby móc więcej walczyć z innymi, trzeba więcej… chodzić!

Na ten moment wypuszczanych jest coraz więcej informacji i nowości przy walkach PVP w Pokemon GO, a co wy o nich sądzicie?

To było pomocne?

Dzięki za informację!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.