Ile będzie Pokemonów do złapania?

Dla niektórych 720 (721) oficjalnych Pokemonów to mało, a dla niektórych dużo. Ile z nich będzie do zdobycia w Pokemon GO?

To pytanie jest o tyle ciekawsze, że nikt z twórców w prost nie odpowiedział na nie.

Na zwiastunie można zauważyć dostępność jedynie pierwszych 151 stworków. W niektórych (lecz niepotwierdzonych) wywiadach przewija się informacja o wszystkich 720 stworkach do zdobycia. Być może na start zostanie wypuszczonych 151 Pokemonów, by potem sukcesywnie je dodawać. Bardzo możliwe, że taka opcja będzie płatna.

Na pewno wiemy, że będzie można łapać legendy, ale raczej będzie to trudne do osiągnięcia i będzie wymagać pracy kilkunastu osób na raz, jak przedstawiono to w trailerze.

4 komentarze

 1. Tyma pisze:

  A może kontynenty na naszym globie będą działać jak regiony w świecie Pokemonów? (chociaż obraziłabym się, gdyby Europa okazała się odpowiednikiem Sinnoh ^ ^’
  “Pokémon trading is going to be huge. You can’t get all of them by yourself. If you want all of them you’ll have to trade with other players. Or you have to be someone who takes time off work and travels the world for a year. There may be people who do that.”

  • vulpi pisze:

   No właśnie odnośnie tej podróży to już było dużo różnych spekulacji i te krainy jako kontynenty mogłyby być jedną z nich 🙂 Ewentualnie nowe Pokemony będzie można odblokować po przekroczeniu nowego kontynentu 😛

 2. SoCzEk1432 pisze:

  to by nie miało sensu przecież nikt nie będzie wyjeżdżał za granice po to by złapać nowego pokemona

  • Qwasu pisze:

   Akurat tego że znajdą się ludzie, którzy będą to robić jestem pewien. Podejrzewam nawet że znajdą się ludzie którzy będą brali długie urlopy tylko w tym celu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.