Przygotujcie się na Halloween z upiornym wydarzeniem Mismagius Tera Raid i masowymi epidemiami duchów w Pokémon Scarlet i Pokémon Violet. Dodatkowo wydarzenie Dzień Dobrego Snu w Pokémon Sleep.

Halloween w Pokemonach nadal trwa! W tym tygodniu mamy upiorne aktualizacje dotyczące Pokémon Pokémon Scarlet i Pokémon Violet, a także następnego Dnia Dobrego Snu w Pokémon Sleep.

Zgodnie z informacją prasową, czekają na nas:

Terror Raidy!

Od dziś Trenerzy mogą zbierać Rzadkie Cukierki i inne nagrody, rzucając wyzwanie Mismagiusowi –  Pokémonowi w typie Ducha – w 5-gwiazdkowych Bitwach Tera Raid w Pokémon Scarlet i Pokémon Violet. Co więcej, Trenerzy podczas swoich przygód w Paldei i Kitakami, powinni zwracać uwagę na masowe epidemie innych Pokémonów typu Ducho, takich jak Mimikyu, Drifloon i nie tylko.

To wydarzenie potrwa od 27 października (00:00 UTC) do 31 października (23:59 UTC) 2023 r., więc dołącz, póki możesz!

Owce policzone? Czas na spanie zasłużone

Czas się rozgrzać, bo w końcu nadeszły jesienne noce! Trzecie wydarzenie Dzień Dobrego Snu rozpoczyna się w Pokémon Sleep w tę sobotę, 28 października 2023 r. i potrwa trzy dni. Pamiętajcie, aby odpowiednio zaplanować i zmaksymalizować potencjał Sennej Mocy. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.pokemonsleep.net 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.