Pokemon GO ­ Pytania&Odpowiedzi:

 1. Ile będzie kosztować Pokemon GO? ­
  Gra jest kompletnie za darmo. Nie trzeba nic płacić! Będą jednak dostępne mikropłatności, np. gdy chcesz mieć dodatkowe pokeballe itp.
 2. Co to jest GO Plus? ­
  Jest to zabawne urządzenie(płatne), dzięki któremu będziemy mogli bez zerkania w telefon dowiedzieć się, czy obok nie czai się jakiś pokemon poprzez lampkę LED oraz wibracje. Być może będzie służyć jeszcze do informowania nas o innych trenerach w pobliżu.
 3. Czy w Pokemon GO będzie możliwość dodawania znajomych i łączenie się w teamy? ­
  Wszystko wskazuje na to, że tak. Ponadto prawdopodobnie będzie też możliwość globalnego przynależenia do grupy typu Zespół R!
 4. Czy będziemy mogli połączyć się do gry przez Facebooka? ­
  Myślę, że tak. Znacznie ułatwiłoby to komunikację między graczami, oraz reklamę gry. W grze Pokemon Shuffle istnieje taka możliwość!
 5. Nudno będzie grać tylko łapiąc pokemony i od czasu do czasu spotykać może jakichś trenerów. Czy będziemy mieli jakiś cel w grze, na przykład zdobywanie odznak? ­
  Tak, Niantic potwierdziło istnienie sal, oraz możliwość zdobywania odznak. Oczywiście w międzyczasie najlepiej potrenować w walce z kolegami!
 6. Jakie pokemony będziemy mogli złapać? ­
  Na początek będzie możliwość złapania 151 pokemonów, czyli cała pierwsza generacja. Być może wraz z rozwojem gierki będziemy cieszyć się większymi możliwościami w tym temacie.
 7. Kiedy Pokemon GO będzie dostępne? ­
  Najprawdopodobniej będzie to pierwszy kwartał 2016 roku, jednakże wcześniej miały być przeprowadzone zamknięte beta testy, o których na razie nic nie wiadomo ­ pozostaje tylko czekać.
 8. Jak będzie rozwiązana możliwość spotkania pokemonów?
  Będziemy mogli spotkać ognistego pokemona nad morzem? ­ Informacje wskazują na to, że miejsca przebywania pokemonów będą zależne od tego jaki mają typ, więc raczej nie spodziewajmy się pokemona o typie lodowym na pustyni 🙂

 

Zapraszamy do zadawania WASZYCH pytań!

Jeśli macie jakieś pytania dotyczące Pokemon GO – postaramy się na nie odpowiedzieć! Wystarczy zadać je w komentarzu!…

Posted by Vulpi on Thursday, January 7, 2016

 

Autor: Snakersid

Podobne wpisy

One thought on “FAQ – Q&A

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.