Comfey pojawił się w Pokemon Unite i wywrócił sposób grania!

W Pokemon Unite pojawił się Pokemon, którego sposób walki jest całkowicie inny niż pozostałych postaci. Comfey wywróci metę w Unite?

Comfey dołącza do starcia i wkracza na wyspę Aeos jako najnowszy range supporter Pokémon UNITE. Przyłączając się do swoich sojuszników ma możliwość użycia zgromadzonych zasobów do wzmacniania swoich towarzyszy zapewniając im potężne wsparcie, które jest w stanie uchronić drużynę przed porażką! Comfey można zdobyć za 12 000 monet Aeos lub 575 klejnotów Aeos w sklepie UNITE Battle Committee. Comfey będzie dostępny tylko z klejnotami Aeos przez pierwsze siedem dni od premiery.

Zobacz trailer Comfey tutaj.

Wybrane umiejętności Comfey:

  • Floral Healing – Umiejętność lecząca, która przywraca sojusznikowi punkty HP. Im więcej kwiatów zostanie zużytych, tym więcej HP zostanie przywrócone.
  • Sweet Kiss – Słodki Pocałunek to zauroczenie, które sprawia, iż Pokémony zbliżają się do Comfeya wbrew swojej woli.
  • Magical Leaf – Liściasty atak mogący zadać obrażenia Pokémonom ukrytym w wysokiej trawie.
  • Grass Knot – Pnącza zadając obrażenia unieruchamiają przeciwnika.
  • Comfey UNITE move – Tworzy obszar wysokiej trawy, chroniąc swoich sojuszników. Obszar pozwala stale odzyskiwać punkty HP.

Widziałem go na promocyjnych filmach i jest… arcyciekawy! Co wy o nim sądzicie? Potrzebowaliśmy takiego support healera?

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.