Moje projekty

Zajmuję się, prowadzę, współtworzę…

grupa anty logo główne Grupa AntyGaming – Grupa zrzeszająca projekty podległe pod serwis AntyGaming.com takie jak AntyGaming.com, WAW Pokemon, Pokemon GO Polska, NintendoPL Blog itd.
logoext Serwis AntyGaming.com powstał z niepohamowanego pragnienia kilku osób do tego, żeby wyrazić swój własny pogląd na elektroniczną rozrywkę. Nie staramy się ślepo podążać za nowościami, pisać po nocach teksty tylko po to, żeby mieć tą pierwszą recenzję gry w sieci. Staramy się przelać na papier nasze własne spojrzenie na gry i wszystkie zagadnienia związane z nimi. W tekstach nastawiamy się na odczucia i emocje a nie na opisach fabuły czy skrupulatnej ocenie technicznej, gdyż to możecie znaleźć na stronach-molochach. Piszemy o tym o czym mamy ochotę, każdy na swój sposób.
antygaming ts server logo2 Kiełbasa Swarzędzka – Czyli serwer TeamSpeak serwisu AntyGaming.com. Więcej informacji:

WAWLOGO2 WAW Pokemon w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy stał się bogatym społecznościowym serwisem z licznymi artykułami. Bardzo mocno współpracujemy z dystrybutorem produktów Nintendo na rynek Polski – firmą ConQuest Entertainment. Współpracujemy również z największym serwisem fanów Pokemon w polsce – Pokemon Valhallą, oraz serwisem gier komputerowych – AntyGaming.
teor logo TEOR jest projektem zapoczątkowanym w marcu 2013 roku i polega na powolnym wyciszeniu i zamknięciu projektu Forum Revival. W końcowym efekcie będzie to skarbnica burzliwych wydarzeń na Polskiej Scenie Pokemon. Ich projektów, artykułów i co najważniejsze – ludzi.
ekopix logo EKOPIX.PL jest serwisem wspomagającym przedsiębiorców w różnych zagadnieniach ochrony środowiska, technologii chemicznej, chemii laboratoryjnej, bhp w środowisku, oraz aktów prawnych. Zajmujemy się również rozporządzeniami REACH, CLP i EUTR. Postaramy się w jasny sposób wspomóc Państwa w zawiłościach prawnych z zakresu ochrony środowiska i wspomóc z niektórymi zagadnieniami, z którymi od lat się borykamy.
3dsminisite Nintedno 3DS Minisite – Jest to jedyna polska strona zaprojektowana specjalnie dla konsoli Nintendo 3DS.
logo blog NintendoPL.eu – Nieoficjalny serwis informacyjny Nintendo!

 

 

Mocno wspieram

Fundroid logo zieloneFundroid to pierwsze w Polsce czasopismo poświęcone grom mobilnym. Jest tworzone przez ludzi kochających urządzenia mobilne. Magazyn jest od samego początku wydawany za darmo za pośrednictwem Internetu. Jeśli lubisz pograć na telefonie lub tablecie to Fundroid będzie dla ciebie idealnym miejscem. Przeczytasz tu nie tylko ekskluzywne teksty o grach mobilnych, ale również recenzje sprzętu czy inne teksty publicystyczne. Wszystko okraszone nutką humoru. Kultura gier mobilnych czeka na Ciebie!
https://www.youtube.com/c/fundroidmagazyn
https://www.facebook.com/magazynfundroid

 

path3045Pokemon Valhalla to najstarszy polski portal o Pokemonach (istnieje od 2003 roku), nieustannie będący miejscem spotkać fanów Kieszonkowych Stworkach. Serwis posiada bogatą bazą artykułów, szczególnie poświęconych grom i anime.

 

Menu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.