Sklepik z Pokemonami!

Od teraz na moim live możesz wykorzystywać swoje digimony, by “kupić” różne legendarne i shiny Pokemony do swojej gry Pokemon Sword i Shield!

WEJDŹ DO SKLEPIKU!

Wejdź na SKLEPIK POKEMON i wybierz Pokemona klikając w pole uzyskaj pozycję. Niektóre Pokemony są dostępne wyłącznie dla subskrybentów mojego kanału!

zasada działania sklepiku

Zasady zakupów w sklepiku

Aby realizować zakupy w sklepiku i korzystać z naszych rajdów, musisz mieć FOLLOW na kanale Twitch vulpister!

 1. W sklepiku można kupować Pokemony wyłącznie wtedy gdy przedmioty są w nim dostępne.
  1. Pokemony można kupować nawet poza lajwem (sklepik działa 24h na dobę również w niedziele)
  2. Pokemony można kupować na każdym lajwie, nawet jeśli nie jest z Pokemonów.
 2. Pokemony kupione w każdym innym momencie niż w trakcie działania sklepiku nie zostaną dostarczone, a wydane digimony przepadają.
 3. Pokemony kupuje się za pomocą waluty jaką są digimony. Digimony zbiera się na lajwie. Jak można je zebrać?
  – 10 minut oglądania to 10 digimonów
  – follow to 50 digimonów
  – sub otrzymuje 999 digimonów
  – sub otrzymuje 100 digimonów co 10 minut
  – 1 bit to 1 digimon
  – 1 PLN w niezobowiązującej dotacji to 25 digimonów
 4. Pokemony można kupić wyłącznie na stronie sklepiku.
 5. Na jednym live można kupić wiele Pokemonów ze sklepiku – również wiele tych samych Pokemonów. Niektóre Pokemony mogą kupić wyłącznie subskrybenci kanału.
 6. Każdy Pokemon ma swój “czas odczekania” który waha się w przedziale od 3 do 30 minut. W trakcie “czasu odczekania” nie da się kupić Pokemonów w sklepiku.
  1. Z reguły 100 digimonów to 1 minuta oczekiwania. To znaczy, że jeśli kupisz Pokemona za 750 digimonów to z reguły na zakup kolejnego będziesz musiał czekać około 7 minut.
  2. Wszystkie przedmioty dla Subskrybentów mają dokładnie 5 minut odczekania.
  3. Specjalne Pokemony, które w opisie mają napis “UWAGA” mogą mieć nawet kilka dni czasu odczekania. Przeczytaj dokładnie jakie są zasady przy opisie Pokemona, którego chcesz kupić.
 7. Pokemony zakupione w sklepiku można odebrać po sobotnim live, w każdy dzień, po wcześniejszym umówieniu się z vulpisterem. W tym celu należy umówić się poprzez napisanie prywatnej wiadomości do vulpistera w serwisie Twitch, lub na discordzie bo wcześniejszym potwierdzeniu nicku.
klikając na tę ikonkę w serwisie Twitch – możesz napisać do innej osoby.
 1. Aby móc odebrać Pokemony – należy mieć wykupiony abonament Nintendo Switch Online (wymaga tego wymiana w grze)
 2. Kupione Pokemony można przekazać innej osobie, w tym celu podaj pseudonim osoby, której chcesz przekazać zakupy (pseudonim musi być taki sam jaki ma na Twitchu). Ty, lub osoba której przekazujesz zakupione Pokemony musi wykonać wymianę zgodnie z punktem 7.
  1. Pokemony do których wymagana jest subskrypcja (Subscribers only) nie można przekazywać innym osobom.
 3. Ceny w sklepiku mogą ulegać zmianom, oraz okresowym obniżkom (mogą być również ciekawe promocje – warto obserwować live!). Jeśli kupiłeś Pokemona a jego cena potem się zmieniła – nie ma to wpływu na Twój wcześniejszy zakup.
 4. Jeżeli dany użytkownik będzie się zachowywał nagannie, nie respektował zasad regulaminu live, to istnieje możliwość blokady zakupu ze sklepiku dla takiego użytkownika. Wtedy wszystkie digimony przepadają.
 5. Pokemony w sklepiku można odebrać wyłącznie w grach Pokemon Sword i Pokemon Shield na konsolę Nintendo Switch.
 6. Odbiór Pokemonów polega na wymianie twoich Pokemonów z Pokemonami vulpistera. Możesz vulpiemu dać jakiekolwiek Pokemony.
 7. Aby móc realizować zakupy w sklepiku należy mieć follow na kanale Twitch vulpister!
 8. Zakupione Pokemony możesz odebrać kiedy chcesz, nawet po kilku tygodniach lub miesiącach. Zakup nie przepada nigdy (za wyjątkiem sytuacji, gdzie minie bardzo dużo czasu i dany Pokemon nie będzie już dostępny w sklepiku (z reguły taka sytuacja może się zdarzyć po minimum 3 miesiącach, wtedy Digimony za zakupione Pokemony są zwracane do kupującego).
 9. Wszystkie zakupy w sklepiku nie podlegają zwrotom i/lub wymianie na coś innego.

Zasady zakupu dostępu do RAJDÓW

W sklepiku są dwie opcje:
– kupon na JEDEN rajd
– kupon na CAŁY LIVE rajdów

tak mniej więcej wygląda to w sklepiku

KUPON NA JEDEN RAJD:

KROK 1: Po kliknięciu uzyskaj pozycję, będziesz musiał/a uzupełnić następujące dane: Na jaki rajd i/lub do kogo chciałbyś pójść, oraz swój aktualny Friend Code

KROK 2: Gotowe! Vulpi i ekipa będą zaraz mieli Twoje dane i zaproszą cię na rajd. Pamiętaj, że dodawanie cię do znajomych może trochę potrwać i pamiętaj by mieć wykupiony Nintendo Switch Online!


KUPON NA CAŁY LIVE RAJDÓW:

KROK 1: Po kliknięciu uzyskaj pozycję, będziesz musiał/a uzupełnić następujące dane:

KROK 2: Otrzymasz w wiadomości na ekranie KOD na dzisiejsze rajdy – zapisz i zapamiętaj go! Pamiętaj, że nie wszystkie rajdy będą robione z tym kodem, ale te najważniejsze na pewno! Daj chwile czasu, by ekipa mogła dodać cię do znajomych na konsoli! Pamiętaj by mieć wykupiony abonament Nintendo Switch Online.