Scarlet & Violet—Twilight Masquerade to nowy set karcianki Pokemon

A w secie bbędzi królował Ogerpon – Pokemon z DLC do Scarlet i Violet, oraz nowe karty ACE SPEC!

Pokémon Trading Card Game: rozszerzenie Scarlet & Violet—Twilight Masquerade wyznacza debiut legendarnego Pokémona Ogerpona w Pokémon TCG! Co wiemy o nowo ogłoszonym rozszerzeniu? 

Sześć nowych kart kolekcjonerskich przedstawiających Ogerpona

14 marca 2024 r. — Firma Pokémon Company International ogłosiła dziś, że kolejne rozszerzenie do bestsellerowej gry karcianej Pokémon Trading Card Game (TCG), Scarlet & Violet—Twilight Masquerade będzie dostępne u biorących udział w programie sprzedawców detalicznych na całym świecie od 24 maja 2024 r. 

W Scarlet & Violet—Twilight Masquerade Pokémony pierwotnie odkryte w The Hidden Treasure of Area Zero Część 1: The Teal Mask DLC w grach wideo Pokémon Scarlet i Pokémon Violet, pojawią się po raz pierwszy w Pokémon TCG, w tym Okidogi, Munkidori, Fezandipiti oraz inne. 

Legendarny Pokémon Ogerpon pojawi się również w Scarlet & Violet—Twilight Masquerade jako cztery różne Tera Pokémony ex typu Trawa, Ogień, Woda i Walka, oparte na czterech maskach. Gracze będą mogli walczyć z różnymi typami Ogerpona ex, używając Maski Ogra, nowej karty Przedmiotu, która umożliwia im zamianę dowolnego Ogerpona ex w grze na innego Ogerpona ex ze stosu kart odrzuconych. Na cześć debiutu Ogerpona w Pokémon TCG wprowadzono sześć nowych kart z rozszerzenia przedstawiającego Ogerpona: Teal Mask Ogerpon ex, Hearthflame Mask Ogerpon ex, Wellspring Mask Ogerpon ex, Cornerstone Mask Ogerpon ex, Teal Mask Ogerpon i Ogre’s Mask. 

Dodatkowe warte uwagi karty z rozszerzenia to: 

  • Sześć rzadkich kart Trenera ACE SPEC i kart Specjalnej Energii 
  • Siedem Pokémonów ex i siedem Pokémonów Tera ex 
  • 21 kart ilustrowanych rzadkich Pokémonów  
  • 11 specjalnych kart ilustrowanych rzadkich Pokémonów i kart Wsparcia 
  • Sześć hiper rzadkich wytrawianych złotych kart 

Scarlet & Violet — Twilight Masquerade będą dostępne w pakietach rozszerzonych, pakietach Elite Trainer Box i kolekcjach specjalnych w Pokémon Center i u sprzedawców detalicznych biorących udział w programie na całym świecie. 

Gracze Pokémon TCG będą mieć również możliwość zagrania w Scarlet & Violet—Twilight Masquerade przed premierą, uczestnicząc w jednym z wielu przedpremierowych turniejów odbywających się w ramach gry! Program współzawodnictwa Pokémon rozpoczyna się 11 maja u niezależnych sprzedawców detalicznych, którzy biorą w nim udział (polecanym przeze mnie sklepem jest Plan-Sza w Poznaniu!)

Podobne wpisy

One thought on “Scarlet & Violet—Twilight Masquerade to nowy set karcianki Pokemon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.