Pokémon Horyzonty: Seria – można już oglądać na Netflixie!

Firma Pokémon Company International ogłosiła, że już od 7 marca rozpocznie się w Polsce emisja długo oczekiwanego serialu „Pokémon Horyzonty: Seria”, wyłącznie na platformie Netflix. 

Śledząc nieznaną nigdy dotąd historię, fani będą towarzyszyć dwójce bohaterów – Liko i Royowi oraz ich Pokémonom-partnerom, Sprigatito i Fuecoco, gdy wyruszą oni na pełne akcji przygody, spotkają sympatyczne postaci, takie jak Friede i Kapitan Pikachu, a także odkryją tajemnice świata Pokémonów. 

Streszczenie „Pokémon Horyzonty: Seria”: 

W szerokim świecie Pokémonów rozpoczyna się nowa przygoda! Po przybyciu do Akademii Indigo, dziewczyna o imieniu Liko otrzymuje swojego pierwszego Pokémona-partnera – Sprigatito. Wkrótce okazuje się jednak, że jest ścigana przez Pionierów, tajemniczą grupę zdeterminowaną, by przechwycić jej naszyjnik. Liko nie jest jednak sama, ponieważ Friede, Kapitan Pikachu oraz inni Wojownicy Elektroakcji oferują jej ochronę na pokładzie swojego statku powietrznego. W tym samym czasie chłopak o imieniu Roy marzy, by zostać Trenerem Pokémonów, nieświadomy tajemnicy, jakie skrywa posiadany przez niego Starożytny Poké Ball. Co odkryją Liko, Roy i Wojownicy Elektroakcji, gdy rozpoczną podróż ku nowym horyzontom? 

Oglądaliście już? Jak oceniacie?

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.