Dziś ruszają rezerwacje wizyt w tymczasowym sklepie Pokémon Center w ExCeL London!

Tymczasowy sklep powraca na Międzynarodowe Mistrzostwa Europy Pokémon 2024 (EUIC) w przyszłym miesiącu, wraz z atrakcjami Play Lab i Battle Lab. Dziś ruszają rezerwacje wizyt w tymczasowym sklepie Pokémon Center w ExCeL London. 

Tymczasowy sklep powraca na Międzynarodowe Mistrzostwa Europy Pokémon 2024 (EUIC) w przyszłym miesiącu, wraz z atrakcjami Play Lab i Battle Lab.

Firma Pokémon Company International ogłosiła dziś otwarcie rezerwacji do tymczasowego sklepu Pokémon Center na Międzynarodowych Mistrzostwach Europy Pokémon 2024, z dostępnymi przedziałami czasowymi od czwartku 4 kwietnia do niedzieli 7 kwietnia 2024 r. 

EUIC to największe wydarzenie Pokémon w Europie poprzedzające Mistrzostwa Świata Pokémon, w ramach którego rozgrywane są ekscytujące zawody dla graczy Pokémon Trading Card Game, gier wideo Pokémon, Pokémon GO i Pokémon UNITE. W tym roku turniej powróci do ExCeL London w dniach od 5 kwietnia do 7 kwietnia 2024 r. Gracze z całego świata będą rywalizować w turnieju o szansę na zakwalifikowanie się do Mistrzostw Świata Pokémon, które odbędą się w Honolulu na Hawajach, w dalszej części roku. 

Poza zawodami, Międzynarodowe Mistrzostwa Europy Pokémon 2024 oferują również szereg atrakcji zapewniających rozrywkę graczom i fanom: 

Tymczasowy sklep Pokémon Center 

Tymczasowy sklep Pokémon Center powraca na EUIC – większy i z jeszcze szerszą ofertą produktów niż w 2023 r. Będzie otwarty w godzinach od 10:00 do 20:00 od czwartku 4 kwietnia do soboty 6 kwietnia 2024 r. oraz od 10:00 do 16:00 w niedzielę 7 kwietnia 2024 r. i usytuowany przy Wejściu N1 do ExCeL London1. Tymczasowy sklep będzie oferował asortyment ekskluzywnych produktów na Międzynarodowe Mistrzostwa oraz różnorodne produkty od Pokémon Center UK

Tymczasowy sklep będzie otwarty dla publiczności i do wejścia nie będzie wymagany identyfikator zawodnika ani widza. Rezerwacji można dokonywać od dziś poprzez stronę internetową rejestracji. 

Więcej informacji na temat tymczasowego sklepu można znaleźć na stronie Pokémon Center EUIC

Play Lab i Battle Lab 

Oprócz tymczasowego sklepu Pokémon Center, na Międzynarodowe Mistrzostwa Europy Pokémon 2024 powraca Play Lab. W Play Lab fani i odwiedzający będą mieli wyjątkową możliwość nauczenia się, jak grać w grę karcianą Pokémon Trading Card Game. Dla tych, którzy chcieliby poznać podstawy gier wideo Pokémon lub zmierzyć się z doświadczonymi Profesorami Pokémon w grach Pokémon Scarlet lub Pokémon Violet, Battle Lab uruchomi również wersje demonstracyjne i minigry na konsoli Nintendo Switch. 

Strefy Play Lab i Battle Lab oferują rozmaite zajęcia o różnym czasie trwania i poziomach gry, i obie znajdują się przy Wejściu N2 do ExCeL London. Dostęp do tych atrakcji jest bezpłatny i nie wymaga żadnej przepustki ani rejestracji. Play Lab i Battle Lab będą czynne w godzinach od 10:00 do 18:00 od piątku 5 kwietnia do soboty 6 kwietnia 2024 r. oraz od 9:00 do 16:00 w niedzielę 7 kwietnia 2024 r. 

Aby uzyskać więcej informacji na temat Międzynarodowych Mistrzostw Europy Pokémon 2024, tymczasowego sklepu Pokémon Center oraz atrakcji w Play Lab i Battle Lab, odwiedź stronę: pkmn.news/EUIC24  

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.