Pokemon. Trenuj ze mną! Przegląd magazynu numer 1/2022 oraz KONKURS!

W moje ręce trafił właśnie kolejny numer magazynu Pokemon. Trenuj ze mną! No i mam dla was konkurs! Do zdobycia aż dwa magazyny!

Cały czas niezmiernie się cieszę, że nasz polski magazyn Pokemon wychodzi. Jest propozycją dla młodych fanów, którzy zaprzyjaźniają się z Pokemonami. Kolejny numer jest dla nich!

27. lutego 2020, w obchodzonym corocznie, światowym Dniu Pokemona, trafiło do sprzedaży czasopismo „Pokémon™. Trenuj ze mną!”. Magazyn przeznaczony jest dla dzieci w wieku 5-12 lat i od tamtej premiery zyskał sobie ogromne grono fanów w Polsce.

Tytuł oferuje fanom mnóstwo informacji i ciekawostek dotyczących świata Pokémonów, a także komiksy, plakaty i bardzo wiele zabaw i łamigłówek, do których rozwiązywania można wykorzystać załączone do tytułu naklejki. W każdym wydaniu wskazówki dla graczy i kolekcjonerów kart Pokémon Trading Card Game, ciekawostki dla fanów pokémonowych gier wideo oraz konkurs z nagrodami.

Z oficjalnej strony magazynu

Do zdobycia są dwa numery magazynu! Obejrzyj film powyżej by dowiedzieć się wiecej!

Setem dodanym do magazynu jest jeden z najnowszych – Fusion Strike (wyprzedza go tylko Brilliant Stars). A w magazynie znajdziemy opis setu Rebel Clash.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.