Z powodu koronawirusa Pokémon Go stał się łatwiejszy do gry w miejscu.

Niantic, stara się utrzymać graczy w domu dzięki tymczasowym aktualizacjom, które ułatwią grę bez wychodzenia z domu.

„Chociaż wprowadziliśmy te aktualizacje w oparciu o obecną globalną sytuację zdrowotną, zachęcamy również graczy do podejmowania decyzji, gdzie pójść i co zrobić, które leżą w najlepszym interesie ich zdrowia i zdrowia ich społeczności”,

Rzecznik Prasowy Niantic.

W celu spowolnienia wzrostu liczby przypadków koronawirusa, który jest obecnie klasyfikowany jako pandemia, urzędnicy służby zdrowia proszą ludzi o pozostanie w domu lub przynajmniej zachować odległość sześć stóp (1,5 metra) od innych ludzi, o ile to możliwe. Z drugiej strony, Pokémon Go ma być doświadczeniem społecznościowym, które wymaga od graczy wyjścia na zewnątrz w poszukiwaniu Pokémonów. Aktualizacje Niantic obejmują zwiększenie liczby spawnów i pokéstopsów, które zrzucają prezenty z większą częstotliwością.

Zmiany

Twój pierwszy złapany pokemon dnia teraz da ci 3 razy więcej stardusta i XP. Teraz możesz otwierać do 30 prezentów na dzień i nosić do 20 prezentów w swoim plecaku na raz. Prezenty teraz w większości będą zawierać Pokeballe. Jest zniżka -99% w sklepie, czyli zestawy za 1 Pokecoin. Jak narazie możesz kupić jeden, który zawiera 100 Pokeballi. Możesz kupić ten zestaw do 30 Marca.

Nareszcie Interfejs Pokemon Go został zmieniony z nową kartą zwaną Today View. Przydatne nowe narzędzie pozwala szybko śledzić bieżące wydarzenia, statystyki pokemona na gymach, codzienne kręcenie PokeStopa i codzienne pierwsze złapanie dnia oraz nadchodzące wydarzenia.

Zestawy z Incense, które spawnują więcej pokemonów też są przecenione do 1 pokecoina, i będą trwać aż godzinę kiedy będą aktywowane. Inkubatory, które gracze potrzebują żeby wykluwać jaja są 2 razy bardziej efektywne niż wcześniej. PokeStopy dają gifty częściej.

Meltan box (Mystery Box) traktowany jest jak incence i trwa również godzinę.

Aktualizacje już obowiązują i potrwają do odwołania. Oczywiście nie ma gwarancji, że zatrzymają nikogo w domu, ale zmniejszy szansę zarażenia koronawirusem.

Poważnie, zostań w domu.

Artykuł napisała Natixi

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.