Zbliża się Pokemon Day! Świętujemy!

Trenerzy z całego świata są zaproszeni do świętowania wydarzenia “Pokémon Together”

27 lutego 1996 roku pierwsze gry wideo Pokémon, Pokémon Red i Pokémon Green, zostały wydane w Japonii i wprowadziły graczy w koncepcję walki i wymiany Pokémonami poprzez wspólne podłączenie konsoli Gemeboy. Zapoczątkowało to rozwój jednej z najbardziej uwielbianych na świecie serii, której społeczność składa się z fanów zwanych „Trenerami”. Od tego czasu Trenerzy na całym świecie spotykają się, aby świętować 27 lutego, swoją ulubioną markę w Pokémon Day. W tym roku The Pokémon Company International świętuje wspólną zabawę, która rozpoczęła się od tych pierwszych gier. Zaprasza wszystkich trenerów do wzięcia udziału w wydarzeniu Pokémon Together. Zwiastun tego wydarzenia można obejrzeć tutaj.

Rozpoczynając kampanie Pokémon Together, The Pokémon Company International zaprasza wszystkich trenerów do świętowania. W Pokémon Day fani z całego świata mogą zamieszczać w social mediach zdjęcia i filmy związane z ich ulubioną marką Pokémon. Materiały z specjalnym oznaczeniem #PokemonTogether, maja szanse na zostanie częścią mozaiki ułożonej w ikonicznego Poké Balla, który będzie opublikowany w Pokémon Day. Oficjalne kanały społecznościowe @PokemonNewsUK będą również prezentować materiały z #PokemonTogether od członków globalnej społeczności fanów, aby zainspirować Trenerów do własnych zgłoszeń i pokazać, co Pokémon oznacza dla tak wielu osób na całym świecie.

Od początku swojego istnienia Pokémon miał wyjątkową zdolność fizycznego i wirtualnego łączenia ludzi. W 2023 roku liczymy na jeszcze większe zaangażowanie fanów do spędzania czasu razem w wydarzeniu Pokémon Together. Zapraszamy Trenerów do Grania-, Odkrywania-, Oglądania-, Kolekcjonowania-, Wymiany-, celebrujmy Pokémon Together.

powiedział Andy Hartpence, starszy dyrektor marketingu The Pokémon Company International

Spodziewacie się ciekawych nowości z okazji Dnia Pokemonów?

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.