W dniu Pokemonów (27 lutego) czeka nas Pokemon Presents i… niespodzianki w grach!

27 lutego to zawsze czas zapowiedzi nowych projektów związanych z Pokemonami. Nie inaczej będzie tym razem na tegorocznym Pokemon Presents (czekamy na nowości!) ale oprócz tego w grach czekają nas eventy związane z… Pokeballami?!

A dziać się będzie na pewno bardzo dużo! Mamy ogromne oczekiwania związane z nowymi grami (być może rimejkami – tym razem 5 generacji) lub jakimś totalnie nowym i odjechanym projektem jakiego jeszcze nie było! By osłodzić nam czekanie – The Pokemon Company International wraz z partnerami przygotowało eventy w Grach Pokemon na Nintendo Switch – oto one:

Pokemon Scarlet/Violet

Złap Pokémony przypominające Poké Balle w Pokémon Scarlet i Pokémon Violet! 

Przygotuj się na świętowanie Dnia Pokémonów, łapiąc Pokémony przypominające Poké Balle! Od piątku 23 lutego 2024 r. o godz. 00:00 UTC do wtorku 27 lutego 2024 r. o godz. 23:59 UTC w całym regionie Paldea będą pojawiać się masowe spotkania Voltorbów i Foongusów. 

Trenerzy-szczęśliwcy mogą nawet spotkać tajemniczego Pokémona, który również przypomina Poké Ball. Tego tajemniczego Pokémona normalnie nie można spotkać w Paldei, więc koniecznie przygotuj zapas Poké Balli i wyrusz na poszukiwania!

Te masowe spotkania będą występować w Paldei.

Harmonogram wydarzeń

piątek, 23 lutego 2024, godz. 00:00 UTC do wtorku, 27 lutego 2024 r., godz. 23:59 UTC

Czym są masowe spotkania?

Masowe epidemie to zjawisko, w którym wiele gatunków Pokémonów tego samego gatunku pojawia się w jednym miejscu. Podczas ograniczonych czasowo wydarzeń masowych, prawdopodobieństwo pojawienia się niektórych Pokémonów będzie większe.

Sprawdź Poké Portal w grze, aby uzyskać więcej informacji o tym, jakie Pokémony pojawiają się podczas najbliższych masowych epidemii.

Informacje o masowych spotkaniach

  • Aby wziąć udział w ograniczonych czasowo wydarzeniach związanych z masowymi spotkaniami, pobierz najnowszą aktualizację i najnowszą wersję Poké Portal News. Nie potrzebujesz płatnego członkostwa Nintendo Switch Online, aby otrzymywać najnowsze wiadomości z Poké Portal News.
  • Możecz pobrać najnowszą wersję Poké Portal News, wybierając Poké Portal z menu X, następnie Mystery Gift, a następnie Sprawdź Poké Portal News.

Pokémon UNITE

Miraidon już wkrótce pojawi się na wyspie Aeos! 

Dzień Pokémon 

Nie zapomnij o Dniu Pokémonów już we wtorek, 27 lutego! Uczcij je, oglądaj Pokémon Presents na oficjalnym kanale Pokémon na YouTube o godzinie 14:00 GMT i poznaz ekscytujące wiadomości ze świata Pokémon!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.