Teraz możesz odkleić swoje karty Pokemon! Czekaj.. co?

Pokemon GO. Tak (totalnie bez sensu) nazwano nowy dodatek do karcianki Pokemon, który wyjdzie już 1 lipca 2022 roku. I będzie to ciekawy dodatek…

The Pokemon Company zaprezentowało kilka kart z nadchodzącego dodatku Pokemon GO. Jest to dodatek karciany, który nawiązuje do gry mobilnej Pokemon GO. Będę musiał zaktualizować mój Poradnik dotyczący podróbek, bo od teraz niektóre karty Pokemon GO (oczywiście nie te „chińskie”) będą legalne.

Co jest takiego fajnego w nowym secie?

Nowy set będzie składał się z 78 kart i zawierać będzie takie perełki jak Meltan i Melmetal, Legendarne Trio Ptaków (Articuno, Zapdos i Moltres), a także uwielbianego przez wszystkich memicznego Bidoofa.

Czeka nas także Radiant Eevee, nowy typ karty Pokemon, które nawiązują do shiny Pokemonów, ale możemy mieć tylko takiego jednego w talii. Widzieliśmy już „shiningi”, „brillianty”, pokemony z gwiazdką, więc teraz czas na to samo ale pod inną nazwą – „radiant”. Ah no i jeszcze jedno – radianty będą miały nowy hologram paskowy.

Ale najciekawszą kartą jest Ditto, który skrywa się pod postacią innych Pokemonów.

Pierwszy raz The Pokemon Company (i nie wiem, wydaje mi się, że jakakolwiek karcianka w ogóle) zrobiła karty, na których naklejone są… inne karty. Otóż na każdej karcie Ditto w nowym secie, będzie naklejona karta z innym Pokemonem, którego będzie trzeba odkleić, by zobaczyć kartę z Ditto.

Już teraz wiemy, że nie będzie to tylko karta z Bidoofem, ale także inne Pokemony. Wiemy także, że karta naklejona na Ditto, będzie mogła być holograficzna!

Jestem bardzo ciekaw jak duży będzie drop rate tych Ditto i jak często będą pojawiać się w boosterach. Nie mniej, sama akcja wygląda bardzo fajnie, w karciance jeszcze tego nie było, a mi się bardzo podoba 🙂

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.