Puszki Crimson Invasion

Jestem zwolennikiem tak zwanych „tin boxów” czyli metalowych, zamykanych puszek na karty Pokemon. W swojej kolekcji posiadam już kilka i złego słowa nie mogę o nich powiedzieć. Są bardzo ładne, dobrze wykonane, trwałe, mieszczą odpowiednio dużą ilość kart, czyli wszystko to, czego każdy kolekcjoner oczekuje od porządnego i markowego produktu.

Niezmiernie się więc ucieszyłem, że dzięki współpracy z firmą Burda Publishing Polska, mam przyjemność recenzji najnowszych puszek, które są do kupienia w Polsce, razem z wydanym niedawno setem Crimson Invasion – znajdziemy również „Mysterious Powers Tin”. Razem z Necrozmą GX wydane zostały puszki z Ho-Ohem GX oraz Marshadowem GX. Wszystkie są bardzo ładne i wszystkie chętnie przygarnę.

W jednym z artykułów na naszej stronie pisałem już trochę o tych puszkach, bo do redakcji dotarły już trochę wcześniej. Przypomnę więc, że uważam je za nie tylko bardzo dobre opakowanie, ale również bardzo opłacalne. Oprócz samego świetnego metalowego opakowania na wasze karty, otrzymujecie także świetną kartę promo GX, oraz 4 boostery. W naszej puszce były to: Burning Shadows (2 razy), Guardians Rising i Evolutions. Podobnie jak w niedawno opisywanym przez nas Kommo-o GX BOXie.

Napisałem o tym co jest w puszce, ale jeszcze jak wygląda! Pokrywka jest z metalu i posiada plastikowe przeźroczyste okienko przez które możemy podejrzeć zawartość wnętrza. Na wieczku wytłoczony jest Necrozma i logo Pokemon TCG – wygląda bardzo ładnie. Szersze boki puszki pokazują pokemona Marshadowa oraz Ho-OHa. Nie są one wytłoczone, tylko nadrukowane. Z przodu prezentuje się Necrozma a z tyłu logo Pokemon TCG. Co ciekawe niektóre puszki z tyłu mają ikony typów, a niektóre logo.

Nie potrafię napisać nic negatywnego na temat takiego zestawu. Cena jest bardzo przystępna, otrzymujemy produkt bardzo dobrej jakości (sama puszka pomieści około 200 kart, trochę mniej w ochronnych folijkach), a dodatkowo pomieści jeszcze jakieś drobne żetony w wolnych miejscach. Zakup takiej puszki będzie świetnym prezentem dla kolekcjonera kart! Mnie też możecie kupić jedną!

Album ze wszystkich kart i zestawów oraz boosterów dostępny jest po kliknięciu w ten link!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.