Pokémon GO Fest: Ponad 190 tysięcy graczy bawiło się w Madrycie!

· Ok. 70% uczestników 3-dniowego Pokémon Go Fest przybyło z zagranicy.
· W Parque Juan Carlos I złapano 6,6 miliona Pokémonów, a średnia odległość pokonana przez uczestników wyniosła 16,4 km.
· Niantic w trakcie wydarzenia był też świadkiem zaręczyn aż 5 par. Organizatorzy Pokémon Go Fest zapewnili im fotografa, dostęp do specjalnego wydarzenia i prezent.

Madryt stał się europejską stolicą Pokémonów! W dniach 14-16 czerwca ponad 190 tysięcy trenerów z całego świata przybyło na Pokémon GO Fest. Wydarzenie przyciągnęło graczy w każdym wieku, oferując im niesamowite atrakcje i niezapomniane przeżycia w Parku Juan Carlos I oraz w samym mieście Madryt, gdzie mogli łapać ekskluzywne dzikie Pokémony, brać udział w rajdach z Necrozmą i zdobywać inne specjalne bonusy… wszystko to, łącząc się z innymi członkami społeczności. Co ciekawe, aż 70% uczestników przybyło spoza Hiszpanii, co podkreśla globalny charakter festiwalu.

Statystyki i niezapomniane momenty

Podczas trzech dni festiwalu w Parku Juan Carlos I złapano aż 6,6 miliona Pokémonów, a każdy uczestnik pokonał średnio 16,4 km. Na miejscu czekały liczne atrakcje: balon na gorące powietrze, spotkania z ulubionymi ambasadorami Pokémonów, a także grupowe zdjęcia na zakończenie dnia.

Szczególną popularnością cieszyły się wirtualne siedliska, takie jak Sunrise Gateway, Cursed Forest i Mysterious Labyrinth, które wkomponowały się w krajobraz parku, oferując unikalne doświadczenia dla każdego trenera.

Footballowe gwiazdy i 5-krotne zaręczyny

Jedną z nowości, która przyciągnęła tłumy, była Football Experience, gdzie fani mogli spotkać międzynarodowe gwiazdy piłki nożnej, takie jak Mendieta, Morientes i Losada. Uczestnicy mieli okazję doskonalić swoje umiejętności piłkarskie i wygrać spersonalizowany PokéStop.

Pokémon GO Fest to nie tylko łapanie Pokémonów i zdobywanie nagród, ale także wyjątkowe momenty. Podczas festiwalu zaręczyło się aż pięć par! Organizatorzy zapewnili zakochanym fotografów, specjalne atrakcje i prezenty, co dodało magii całemu wydarzeniu.

Madryt w zachwycie

Pokémon GO Fest w Madrycie to wydarzenie, które zjednoczyło graczy z całego świata. Miasto Madryt i dzielnica Barajas były w centrum uwagi przez cały weekend. Na czas wydarzenia opracowano pięć oficjalnych tras Pokémon GO we współpracy z Radą Miejską. Trasy te pozwalały trenerom odkrywać Madryt pod kątem najciekawszych miejsc, zarówno w ujęciu historycznym, jak i komercyjnym. Według oficjeli miasta „Pokemon Go Fest było okazją do pokazania tysiącom turystów naszej gościnności oraz bogactwa kulturowego i gastronomicznego, a jednocześnie pozwoliło fanom z Madrytu odwiedzić miejsca w swoim mieście w inny sposób”.

– Tysiące graczy z całego świata przybyło do Madrytu, aby cieszyć się Pokémon GO Fest w ten weekend. Ciesząc się słońcem i festiwalową atmosferą, trenerzy w każdym wieku nawiązali nowe przyjaźnie, złapali ekskluzywne Pokémony i mieli specjalne niespodzianki zarówno w Parque Juan Carlos I, jak i w całym mieście. Wyróżniała się specjalna strefa doświadczeń piłkarskich, gdzie trenerzy mogli spotkać i ćwiczyć swoje umiejętności piłkarskie z międzynarodowymi gwiazdami, takimi jak Morientes, Mendieta i Losada. Mieliśmy również szczęście zobaczyć pięć oświadczyn w ciągu weekendu! – powiedział Philip Marz, Regionalny Dyrektor Marketingu Pokémon GO.

Globalne święto Pokémonów

Dla tych, którzy nie mogli przyjechać do Madrytu, Niantic przygotował Pokémon GO Fest Global, które odbędzie się w dniach 13-14 lipca. Wydarzenie to umożliwi uczestnictwo z dowolnego miejsca na świecie, a bilety na specjalne bonusy i nagrody, takie jak unikalny Pokémon Marshadow, są już dostępne.

A ja, dzięki mojemu fantastycznemu przyjacielowi, dostałem super przypinki dostępne ekskluzywnie na Pokemon GO Fest, a jedna z nich już na stałe gości na mojej codziennej czapce!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.